Animacija. Mao Mao: Heroes of Pure Heart

Pasirodo mano avataras turi animacinį serialą.

Busiu atviras apie šitą serialą kalbu tik dėl to, kad pagrindinis veikėjas yra labai panašus į mano avatarą. Šis serialas yra skirtas vaikams t. y. jis yra per daug bukas, kad suaugusieji norėtų žiūrėti, bet, kai žinome auditoriją, galime pakalbėti apie serialą.

Pagrindinis veikėjas yra katinas Mao Mao. Jo svajonė buvo tapti pasaulinio garso nuotykiu ieškotoju – herojumi. Deja, kovodamas su blogiukais, jis atsitiktinai sudaužė Tyrąją širdį, kuri saugojo Tyrosios širdies slėnio gyventojus nuo gyvenimo negandų. Būdamas tikras herojus Mao Mao dabar priverstas apsigyventi šitoje vietoje ir tapti šerifu, kad apgintų vietinius nuo blogiukų.

Badgerclops yra barsukas kiborgas bei Mao Mao partneris. Jo silpnybė yra maistas, kaip dabar daugelyje amerikietiškų serialų. Jis viską padarys dėl maisto. Nors būdamas kiborgas Badgerclops turi labai galingus ginklus, tačiau stengiasi jų nenaudoti ir, jeigu galima, išvengti kovos.

Adorabat yra Tyrosios širdies slėnio gyventojas, šikšnosparnis, kuris visada svajojo tapti nuotykių ieškotojų, tačiau nei vienas vietinis gyventojas negalėjo suprasti tokio noro. Slėnyje atsiradus Mao Mao, jis iš karto tampa ištikimu sekėju bei pagabininku.

Šiame seriale nagrinėjamos tokios temos kaip draugystė, „buvimas savimi“, sloga (realiai visi vaikiški serialai turi epizodą apie slogą ar bent jau turėjo iki šiol), pagrindinių veikėjų susikeitimas pareigomis ir panašios.

Pats serialas nupieštas labai gražiai ir, jeigu jums reikės žiūrėti su vaikais, tai bus tikrai mielai praleistas laikas, nors ir nelabai įdomiai.

Serijos ilgis: 11min

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 40

Kūrimo metai: 2019 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)