Animacija. Chrome Shelled Regios

Visuomet gaila, kai pasaulis yra įdomus, bet istorija nesužiba.

Pasaulis yra didžiulė toksinė smėlio dykuma, kurioje niekas neauga. Žmonės be apsauginių priemonių joje gali išbūti tik labai trumpą laiką. Žmonės gyvena didžiuliuose judančiuose kupolo miestuose vadinamuose Regios. Miestai yra valdomi elektroninių sielų, miesto judėjimo kryptis bei greitis visiškai priklauso nuo elektroninės sielos užgaidų.

Toksinėje dykumoje gyvena mutavę padarai vadinami Contaminoids. Jie yra dviejų tipų: seniai, kurie gali skraidyti ir šaudyti lazerius, ir jaunikliai, primenantys autobuso dydžio kirminus. Jaunikliai graužia kupolo miestus kaip kirvarpos medį, todėl miestai turi būti bet kada pasiruošę gintis nuo Contaminoids išpuolių.

Šiame pasaulyje kiekvienas žmogus turi magišką galią vadinamą Kei. Aišku, galios stiprumas pas visus skirtingas, taip pat skirtingas ir galios tipas. Priklausomai nuo galios tipo žmonėms yra priskiriamos profesijos/pareigos. Kareiviai naudoja specialius ginklus vadinamus DITE, kuris sustiprina galios panaudojimą. Dite iš principo gali būti bet koks ginklas, bet dažniausiai tai būna kardai. Beje, pirmasis blogo serialo požymis yra daug išgalvotų žodžių, kurie realiai nieko nereiškia.

Pagrindinis veikėjas jaunuolis Layfon Alseif atvyksta į Zuellni - studentų miestą, iš Glendan. Jis yra buvęs Dangaus ašmenų savininkas, kas reiškia, kad jis yra vienas iš stipriausių karių visame pasaulyje. Layfon atvyksta į miestą tikėdamasis tapti paprastu mechaniku ir palikti savo kovos dienas praeityje. Deja, miesto valdovas turi kitokių planų ir paskiria jaunuolį į septynioliktą būrį. Sakytumėte geras konfliktas, pagrindinis veikėjas nenori kovoti, bet yra verčiamas aplinkybių, kaip jis suras pusiausvyrą? Deja, nors jis kalba, kad nenori kovoti, jis taip pat neieško jokio kito kelio.

Felli Loss tyri psichokinetinę Kei, jinai gali pasiklausyti bet kieno pokalbių, taip pat perduoti informaciją, todėl jos pareigos yra ryšių specialistė septynioliktame būryje. Felli irgi nėra patenkinta savo galia bei norėtų surasti kitą profesiją, kas yra identiškas konfliktas Layfon, sakytumėte gera proga parodyti kur nuveda skirtingi pasirinkimai, bet, deja, šitas konfliktas taip pat nėra vystomas.

Felli atlieka stereotipinės anime mergaitės vaidmenį, kuri greitai įsižeidžia be jokios priežasties ir muša pagrindinį veikėją. Jeigu žiūrėjote bent vieną mokyklinį anime, turėjote sutikti tokių personažų.

Nina Antalk yra septyniolikto būrio kapitonė. Jinai nori būti stipriausias žmogus pasaulyje, bet niekada savo galia neprilygs nei Layfon, nei Felli.

Toks trumpas serialo pristatymas, dabar pakalbėkime apie serialo trūkumus.

Devinto epizodo gale Nina pasako Layfon, kad jie neturėtų būti tame pačiame būryje. Aš pagalvojau, kad dabar jau tikrai prasidės įdomus serialas. Dešimtame epizode viskas tęsiasi tarsi niekas nebūtų atsitikę…

Viename epizode Layfon turi dvikovą Haia, pagal tai kaip visa scena buvo išdėliota pagalvojau, kad Layfon nužudė Haia, bet po poros epizodų Haia atsiranda gyvas ir sveikas lyg niekur nieko tik su sužeistu ego.

Aišku, joks šiuolaikinis anime negali apsieiti be paplūdimio epizodo…

Viso serialo metu kartas nuo karto parodomi kiti personažai iš dar labiau pamišusio pasaulio. Ieškojau internete paaiškinimu, kas tai yra… Niekas nežino. Galbūt tai filmas, galbūt kažkas kitas…

Žodžiu, šitame seriale pilna įdomių idėjų, bet visos jos yra realizuotos blogai… Galbūt, jeigu skaityti originalią mangą, tuomet būtų galima rasti atsakymus į klausimus, kuriuos serialas iškėlė… bet ar originale išvengta visų tų nelogiškumų, kurių pilna seriale?

Jeigu jums patinka kovos ir neieškote logikos, šis serialas jūsų nenuvils.

Serijos ilgis: 24min

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2009

Nuorodos:

IMDB

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)