Animacija. Dorohedoro

Jeigu žinote kas yra Uncle grandpa, tai šis serialas yra Uncle grandpa suaugusiems. Tai yra mano keisčiausias žiūrėtas serialas.

Nors šis serialas yra labai keistas, aš negaliu pasakyti, jog jis nėra logiškas. Pasaulis turi savo taisykles ir dėsnius, kurių visi veikėjai laikosi. Aišku, kad kai kurių veikėjų veiksmai yra nelogiški pasaulio rėmuose, tai jau kitas klausimas.

Šio serialo veiksmas vyksta dviejuose pasauliuose. Skylė yra pasaulis, kuriame gyvena žmonės. Antrasis pasaulis tiesiog vadinamas burtininkų pasauliu ir, kaip patys suprantate, jame gyvena burtininkai. Burtininkų pasaulyje taip pat gyvena velniai. Burtininkai gali iškviesti magiškas duris, kurios jiems leidžia persikelti į Skylę. Skylėje burtininkai praktikuojasi savo magiją ant vietinių gyventojų, todėl daugelis vietinių nėra panašūs į žmones. Burtininkų magijos praktikavimasis Skylę pavertė post-apokaliptiniu pasauliu.

Kažkodėl visų burtininkų magiškos galios teka iš jų pirštų, todėl lengviausias būdas nukenksminti burtininką yra sulaužyti jo pirštus. Burtininkai nėra lygūs. Vieni labai stiprūs, kiti silpni. Savaime suprantama, kuo stipresnis burtininkas tuo geriau jis gyvena.

Burtininkų galios nėra vienodos. Vienas gali visus paversti grybais, kitas driežais, trečias gali atidaryti duris į kitą pasaulį, ketvirtas viską paversti maistu, o penktas gydyti.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Caiman. Jis prarado atmintį ir nieko neatsimena iki to momento, kai pabudo Skylės ligoninėje su driežo galva. Caiman nori surasti burtininką, kuris jį pavertė driežu, atgauti normalią savo galvą ir atsiminimus.

Nikaidō yra geriausia Caiman draugė, tai ji rado Caiman ir pristatė į ligoninę. Ji taip pat yra restorano Hungry Bug savininkė ir nuolatos gamina skanius patiekalus Caiman.

Nikaidō ir Caiman kartu žudo burtininkus Skylėje, apie tai pasiekia žinios En, didžiausios, stipriausios burtininkų šeimos bosą. Jis atsiunčia savo valytojus, kad jie susidorotu su driežagalviu.

Aišku, kaip ir priklauso geroje istorijoje viskas yra susiję ir veikėjai nuolatos laksto aplinkui nerasdami tiesaus kelio.

Kaip jau minėjau pradžioje, tai yra serialas suaugusiems, jame nesibodima kraujo, žudymo ir brutalių scenų. Tai yra labai keistas serialas, visi personažai dėvi kaukes. Magiški ritualai atrodo kaip maisto gaminimas, realiai parodija ant klasikinių raganų.

Aš nemanau, kad šis serialas patiks visiems, bet tai tikrai vienas iš originaliausių serialų kokį žiūrėjau. Serialas baigiasi taip lyg turėtų būti antras sezonas, bet šito teksto rašymo metu žinių apie antrą sezoną nėra.

Serijos ilgis: 25min

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12 + 6OVA

Kūrimo metai: 2020 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)