Animacija. Chaika the Coffin Princess

Šis serialas niekada neatsidurs mano rekomendacijų sąrašo viršuje, bet kai nėra ką žiūrėti, jis žiūrisi labai smagiai.

Priešistorė. Prieš penkis metus aštuoni herojai nugalėjo imperatorių Arthur Gaz ir taip užbaigė jo 300 metų valdymo erą pilną baimės, karų ir kitų neigiamų emocijų. Vietoj buvusios imperijos iškilo šešios naujos nepriklausomos valstybės, kurios renkasi kartu svarstyti saugumo klausimus.

Kiekvienas herojus už jo nuopelnus nugalint imperatorių gavo po tam tikrą imperatoriaus kūno dalį. Tokia relikvija gali būti naudojama kaip labai stiprus magiškų galių šaltinis.

Pasaulis atrodo įdomus ar ne?

Pagrindinis personažas yra Toru Acura, pagal profesiją jis yra sabotuotojas, tačiau pasibaigus karui, tokia profesija yra visiškai nenaudinga, todėl vaikinas dienas leidžia tinginiaudamas ir kartais eina į mišką rinkti uogų bei grybų. Vienos išvykos į mišką metu jis sutinka merginą keliaujančią su karstu, kurią vaikosi žmogėdra vienaragis. Kartu įveikę magišką būtybę jie susipažįsta. Paaiškėja, jog ta mergina yra vardu Chaika, žuvusio imperatoriaus Gaz duktė.

Chaika keliauja per pasaulį su vienu tikslu - surinkti visus žuvusio tėvo palaikus, kad galėtų jį palaidoti ir leisti jam ilsėtis ramybėje. Chaika supranta, kad pati negalės įsigyti legaliais ir nevisai būdais imperatoriaus palaikų, todėl pasamdo Toru jai padėti.

Akari Acura Toru vadina broliu, nors jie nėra susiję jokiais giminystės ryšiais. Akari ir Toru kartu užaugo kaime, kuriame visi vaikai yra ruošiami būti sabotuotojais. Akari keliauja visur kur keliauja Toru. Mergina visuomet mėto nepadorias užuominas apie Toru ir kartais parodo, kad yra įsimylėjusi vaikiną, bet vaikinas to nepastebi ir jo tai visai netrikdo.

Ši grupė leidžiasi į pasaulį ieškoti imperatoriaus palaikų, tačiau netrukus paaiškėja, jog yra daugiau nei viena mergina su karstu siekianti surinkti imperatoriaus palaikus. Palaikus įsigyti taip pat nori ir Kleemann agentūra, kurios pagrindinė užduotis atkurti šalis po nualinusio karo bei užtikrinti, kad kitas karas nekiltų.

Pasaulis yra įdomus, jame rasite: jau mano minėtus žmogėdras vienaragius, magija varomas mašinas, skraidančias pilis ir kitus keistus dalykus. Taip pat įdomu kaip likimas paveikė visus herojus: vieni mirė, kiti išprotėjo, treti surado naują gyvenimo prasmę, ketvirti ilgisi karo.

Kodėl šis serialas nėra mano rekomendacijų sąrašo viršuje? Seriale yra logikos klaidų, kurios nesutrukdė man pažiūrėti serialo iki galo, bet dėl jų negaliu sakyti, kad serialas yra geras. Sakyčiau, jog idėja ir pasaulis yra įdomus, bet realizacija prabuksuoja.

Serijos ilgis: 24min

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 22+OVA

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)