Animacija. Glitch Techs

Ar kada nors galvojote kas būtų, jeigu Matrica ir Vyrai juodais drabužiais susilauktų vaikų? Užteks galvoti, pažiūrėkim.

Leiskite padėti nuo pasaulio pristatymo, kuris paaiškins mano pristatymo sakinį. Pasaulyje tokiame kaip mūsų yra žaidimų kūrimo kompanija Hinobi. Kaip ir kiekvienoje IT kompanijoje jų produktuose pasitaiko klaidų, bet… Šiuo atveju klaidos bando pabėgti iš žaidimų pasaulio į realų ir jį užvaldyti. Tos klaidos vadinamo gličais. Gličai gali įgauti visai realų žaidimo personažų pavidalą arba užvaldyti kokį nors žmogų. Gličai gali keisti aplinką, eilinį svetainės kambarį paversti versti pilies labirintu.

Kad kovoti su gličais, Hinobi turi specialias komandas, kurios primena Vaiduoklių gaudytojus, vadinamas Glitch Techs, tai du žmonės apginkluoti specialia įranga bei transporto priemonėmis.

Atvykę į vietą žmonės sugauna pabėgusi gličą, savo specialia pirštine atstato pakeistą realybę ir tuomet ištrina atmintį visiems žmonėms, kurie matė įvykį visai kaip filme Vyrai juodais drabužiais.

Toks pasaulis man kelia labai daug klausimų ir dėl to yra įdomus. Kaip gličai gali išlipti iš žaidimo (ar televizoriaus)? Kaip paprasta pirštine galima atstatyti viską ką sugriovė gličas? Vienintelė logiška išvada yra, kad jie gyvena matricoje.

Bet už teks apie pasaulį, pakalbėkime apie veikėjus. Pagrindiniai veikėjai yra Me_K.O. ir High Five, kaip galite nuspėti, tai nėra jų tėvų duoti vardai, bet jų žaidimų personažų vardai, tačiau būtent taip jie vadina vieni kitus viso serialo metu.

Me_K.O. yra hyperaktyvi šešiolikmetė iš, sakyčiau, pasiturinčios daugiavaikės šeimos. Jinai yra atletiška ir mėgsta žaidimus. Jai trūksta kantrybės ir nekenčia nuobodybės, jinai nemėgsta ilgų planų, tiesiog metasi stačia galva į nuotykius (ta prasme gličų gaudymą).

High Five daugelių aspektų yra priešingybė Me_K.O. Jis yra penkiolikmetis ir, iki darbo Hinobi korporacijoje pradžios, jau turėjo kitą darbą. Jis savo seneliams padėjo pardavinėti meksikietišką maistą iš sunkvežimiuko. Five yra gerokai atsargesnis, jis mėgsta galvosūkius bei planus. Jis dažnai būna savo „galvoje“, ta prasme per daug galvoja koks yra teisingas sprendimas, bijo nežinomybės ir naujų dalykų.

Five beveik visuomet pralaimi žaidimų dvikovas prieš Me_K.O., tačiau priešingos savybės labai dera jų darbe gaudant gličus.

Pagrindinis blogietis yra kitas Hinobi darbuotojas - Mitch Williams. Jis yra pasaulinė žvaigždė, geriausias žaidėjas pasaulyje. Nors yra dievinamas daugybės žmonių, realybėje jis yra gan didelis šiknius. Mitch yra didelis egoistas, naudojasi įmonės technologijomis savo asmeninių tikslų ir įvaizdžio gerinimui, niekina visus savo kolegas.

Šis serialas turi daugybę savo žaidimų iš kurių pabėga gličai, greičiausiai daugelis žaidimų yra užuominos į kažkokius tikrus žaidimus, bet kadangi aš nesu geimeris, man sunku pastebėti tas užuominas. Pavyzdžiui šeštame epizode komanda susiduria su Castlestein žaidimu. Castlestein yra žemėlapio pavadinimas Wolfenstein 3D žaidime, tačiau aš manau, kad čia yra užuominos į kitą žaidimą Castlevania. Castlevania, beje, taip pat yra kitas Netflix serialas.

Animacijos stilius bei spalvos man patinka nerealiai. Vien dėl to verta žiūrėti serialą. Istorijos, deja, sakyčiau silpnesnės ir labiau skirtos vaikams. Aš norėčiau, kad serialas labiau paanalizuotų pasaulio kilmę, o ne kiekvieną kartą kovotų su kitu gliču, bet aš nesu tikslinė serialo auditorija.

Apibendrinant, šis serialas tikrai skirtas vaikams, o ne suaugusiems, tačiau aš vis tiek kartas nuo karto prisėsiu jį pažiūrėti vien dėl animacijos stiliaus. Kai rašau šitą tekstą, nėra aišku ar serialas bus atnaujintas antram sezonui.

Serijos ilgis: 23min

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 9

Kūrimo metai: 2020 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)