Animacija. Darwin's Game

Norėtumėte šiek tiek rimtesnio ir brutalesnio serialo? Pabandykite šitą.

Ar bandėte iš pavadinimo atspėti apie ką šis serialas? Taip, jis yra apie žaidimą. Ir Darvinas paminėtas neatsitiktinai, šito žaidimo idėja yra evoliucija… Na, bent jau tam tikra prasme…

Žaidimas yra pasiekiamas per telefono programėlę. Žaidėjas turi būti pakviestas kito žaidėjo. Kai žaidėjas pirmą kartą atsidaro žaidimo programėlę, iš telefono išlenda gyvatė, kuri jam įkanda ir suteikia specialias galias. Galios žaidime vadinamos sigil ir yra labai įvairios: nematomumas, ugnies valdymas, augalų valdymas, vandens valdymas, melo detektorius. Galios nėra lygiavertės, vienos yra geresnės nei kitos. Tiesa, dar nepasakiau, koks tai žaidimas – išgyvenimo.

Žaidėjai kaunasi tarpusavyje ir nugalėtojas gauna didžiulę pinigų sumą, kurią jis gali išleisti žaidime nusipirkdamas geresnius ginklus, šarvus ar kitokias apsaugas arba žaidimo pinigus paversti į realius pinigus ir tapti milijonieriumi.

O kaip su pralaimėjusiu? Jeigu žūsti žaidime, žūsti ir realiame gyvenime. Dideli prizai, bet ir didelės rizikos.

Pagrindinis personažas yra Kaname Sudō, kuris į žaidimą pateko pakviestas žuvusio draugo. Kaname iš pradžių nesupranta kas tai per žaidimas ir kaip pateko. Vaikinas yra geros širdies ir pasipiktina, kai supranta, kad žaidimo esmė yra žudyti kitus. Jis prisiekia padaryti viską ką reikia (įskaitant ir žudymą), kad surasti žaidimo kūrėją bei sustabdyti žaidimą. Tuo tarpu žaidime vaikinas stengiasi išvengti nereikalingų žudynių ir laimėti tokiomis aplinkybėmis, kad kiti žaidėjai pasiduotų.

Shuka Karino yra vienas iš geriausių žaidimo žaidėjų taip pat pirma rimta Kaname dvikova, kurią laimi vaikinas. Shuka tampa vaikino gidu po žaidimo pasaulį, kadangi, jinai daug geriau supranta kas yra kas.

Personažų yra ir daugiau, bet nesiplėsiu, kad sutiktumėte juos savo laiku, kai žiūrėsite serialą.

Aš paprastai nežiūriu serialų apie žaidimus, todėl man sunku lyginti. Vienintelis, su kuriuo galiu lyginti yra Accel World. Accel Word savo pastatimo stiliumi yra vaikiškesnis, šitas yra gerokai žiauresnis. Accel World žuvęs žaidime, tiesiog prarandi visus atsiminimus apie žaidimą, tačiau žaidime turi ne vieną gyvybę, o visą skalę. Šitame - viena gyvybė ir, kai žūsti, išnyksti iš realaus pasaulio. Iš vienos pusės tai yra žiauru, iš kitos pusės, tai man kelia klausimą, jeigu kiekvieną naktį iš miesto dingstą po vieną žmogų, kodėl niekas tuo nesusirūpina ir nedaro tyrimo?

Accel World realiame pasaulyje suteikia greičio, bet tai kainuoja, tuo tarpu šitame gauni pinigus, kas mano nuomone yra žymiai didesnė įtaka ir kelią dar vieną klausimą: kodėl niekam nekyla įtarimų, kaip eiliniai studentai tiesiog tampa turtingais?

Visgi, sakyčiau nekreipkite dėmesio į mano klausimus, jeigu norite rimto, sudėtingo ir šiek tiek žiauresnio anime, šis turėtų jums patikinti.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 11

Kūrimo metai: 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)