Animacija. Be cool, Scooby Doo

Scooby Doo turbūt vienas iš sėkmingiausių Warner Bros personažų.

Iš pirmo žvilgsnio ši versija man nepatiko. Piešimo stilius toks pigus, kaip kokios flash animacijos. Yra ir dar vienas pokytis, kuris turėjo užkliūti visiems Scooby Doo fanams, bet apie jį truputi vėliau.

Fred Jones yra pamišęs dėl spąstų, paslapčių, jis taip pat yra pagrindinis Paslapčių automobilio vairuotojas. Fred modifikuoja automobilį, kad padėtų lengviau sugauti blogiukus.

Velma Dinkley – pats protingiausias grupės narys, jinai yra vaikščiojanti biblioteka.

Shaggy Rogers ir Scooby Doo yra pamišę dėl maisto ir nuolatos alkani. Jie didžiausi bailiai, bet visuomet tampa masalu privilioti blogiukams. Viena serija atskleidžia kaip jie tapo priklausomi nuo Scooby Doo Snacks.

Daphne Blake seniau buvo graži ir turtinga, tačiau šio serialo kūrėjams to pasirodė per maža ir šiame seriale Daphne... artimiausias žodis būtų pamišusi... Vienoje serijoje Daphne įsivaizduoja, kad yra vampyrė, kitoje susižavėjusi lėlėmis, trečioje... Iš vienos pusės erzina, kad klasikinis personažas buvo taip pažemintas, iš kitos pusės, kai kurias serijas verta žiūrėti vien dėl Daphne šposų.

Iš principo tai klasikinis Scooby Doo: yra kažkokia istorija, koks nors blogiukas, daug lakstymo ir „logiškas“ paaiškinimas kodėl ir kaip blogiukas sugebėjo apsimesti antgamtiniu padaru.

Ankstesnis serialas Scooby-Doo! Mystery Incorporated turėjo žymiai gražesnį piešimo stilių, tačiau mano nuomone per daug nukrypo nuo logikos į mistiką. Kas man nelabai patiko, be to turėjo įvairias meilės linijas (trikampiais jų nepavadinsi). Serialas baigėsi tuo, jog pasibaigus mokslo metams, jie nusprendė pakeliauti po pasaulį. Šis serialas kažkuria prasme tarsi pratęsia ankstesnįjį, nes visi nuotykiai vyksta vasarą ir kiekvieną kartą vis kitoje vietoje, tačiau visos ankstesnes meilės problemos yra visiškai nubraukiamos ir vietoj to pridedama humoro, kas mano nuomone daug įdomiau.

Tikiuosi, jog šis serialas sulauks antro sezono.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2015 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)