Animacija. Beastars

Jeigu jums patiko Zootopia, nežiūrėkite šito serialo.

Zootopia – tai Disney filmas visai šeimai, kur gyvūnai susikibę už rankų dainuoja kumbaja. Šis serialas yra gerokai tamsesnis, jame rasite smurto ir sekso scenų. Šitame seriale personažai svarsto ką iš tiesų reiškia būti mėsėdžiu, kaip gali sugyventi skirtingų rūšių gyvūnai.

Man labai patiko Backsad ir buvo labai gaila, kad nėra daugiau istorijų gyvūnų pasaulyje. Pasaulis, bent jau iš pirmo žvilgsnio yra panašus. Tačiau šito serialo istorija yra apie studentus. Iš pradžių serialas man priminė My Teen Romantic Comedy SNAFU, bet vėliau pasisuko į klasikinę melodramą.

Veiksmas vyksta Cherryton Academy, kur įvairių rūšių gyvūnai mokosi. Serialas prasideda nuo momento, kai alpaka Tem yra brutaliai nužudomas (suvalgomas), tai sukelia įtampą tarp akademijoje studijuojančių mėsėdžių ir žolėdžių.

Pagrindinis personažas yra pilkasis vilkas Legoshi. Antrakursis, septyniolikos metų, neįtikėtinai didelio ūgio, gerai matantis tamsoje ir pagal uoslę galintis surasti bet kurį kitą gyvūną. Vilkas atrodo labai liūdno veido, nelabai linkęs bendrauti, galbūt sergantis depresija. Jis stengiasi visaip maskuoti savo mėsėdžio bruožus, kad negąsdintų žolėdžių bendraklasių.

Legoshi priklauso dramos klubo scenos darbuotojų grupei. Jis rūpinasi scenos apšvietimu, aktorių drabužiais, scenos dekoracijomis. Vilkas niekada negalvojo, kad galėtų būti aktorius ir nemėgsta išskirtinio dėmesio.

Vienas dramos klubo narys atskleidžia, kad bet kas negali patekti į dramos klubą. Kiekvienas dramos klubo narys turi tamsią praeitį (paslaptį) ir kartu dramos klubo nariai turi simbolizuoti vienybę, pasaulį, kuriame gali sugyventi visi mėsėdžiai ir žolėdžiai.

Legoshi gyvenimas apsiverčia, kai jis sutinka nykštukinį triušį Haru. Vilkas iš pradžių nelabai supranta savo jausmų, bet galiausiai nusprendžia, jog tai meilė. Taip, meilės trikampis tarp vilko ir triušio, suraskite dar didesnę klišę.

Haru yra trečiakursė, vienintelė sodo ir daržo būrelio narė. Jos nemėgsta visos studentės, nes Haru miega su visais iš eilės. Tikroji Haru meilė yra raudonasis elnias Louis.

Louis yra trečiakursis, dramos klubo žvaigždė. Visos merginos yra pamišę dėl jo. Viešai Louis stengiasi būti labai draugiškas savo fanams. Viešai prieš kitus dramos klubo narius, jis rodo, kad yra lyderis ir stipresnis už juos (įskaitant vilkus bei tigrus). Jis rėžia kalbas apie pasaulį, kur mėsėdžiai ir žolėdžiai gali sugyventi, motyvuoja savo klubo narius. Privačiai atsiskleidžia visai kitoks Louis charakteris. Jis mėgsta manipuliuoti kitais siekdamas asmeninių tikslų.

Tikrai dramai reikia dar vienos merginos. Juno yra pirmakursė, taip pat pilkasis vilkas nors atrodo net iš toli nepanaši į Legoshi. Ji turi du tikslus: laimėti Legoshi meilę bei nukarūnuoti Louis kaip dramos klubo lyderį. Viešai jinai demontruoja draugiškumą kaip ir Louis, privačiai manipuliuoja kitais siekdama savo tikslų.

Beastar yra apdovanojimas skiriamas labiausiai nusipelniusiam studentui. Tiek Louis, tiek Juno siekia jį gauti.

Man asmeniškai patinka trumpi momentai seriale, kai yra pristatomas pasaulis. Pavyzdžiui yra vienas trumpas momentas, kur parodoma višta, kuri didžiuojasi, jog deda kiaušinius.

Apibendrinkim. Tikrai originalus pasaulis, ir kažką panašaus rasti bus sunku. Istorija… sakyčiau vidutiniška… Be to serialas baigiasi su pažadu, jog bus antras sezonas ir palieka per daug neatsakytų klausimų. Ar žiūrėti? Spręskite patys.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1 -?

Epizodų skaičius: 12 -?

Kūrimo metai: 2019 -?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)