Animacija. My Teen Romantic Comedy SNAFU

Turbūt nesitikėjote, kad aš rekomenduosiu jums romantinį serialą? O gal tikėjotės?

Pagrindinis personažas yra Hachiman Hikigaya, pesimistiškas, pragmatiškas studentas. Dėl įvykių praeityje jis tapo vienišas, o ypatinga jo savybė yra - mirusios žuvies žvilgsnis, kuris atbaido bet kokį žmogų norinti su juo bendrauti. Hachiman sugeba pastebėti aplinkos dinamiką ir nuspėti kaip kas jaučiasi ar ko kas nori, tačiau visuomet viską pasako taip, kad visus įskaudintų.

Serialas mane užkabino, nes pirmi epizodai prasideda maždaug tokiomis frazėmis: Jaunystė yra melas ir nieko daugiau tik blogis, tie kas sako, jog džiaugiasi jaunyste apgaudinėja save ir kitus… Tokias citatas galima palaikyti depresuojančiomis, bet man asmeniškai pasirodė juokingos.

Shizuka Hiratsuka yra mokytoja, kuri pagal Lietuvos standartus elgiasi labai nemokytojiškai. Moteris susirūpinsi, kad Hachiman neturėdamas socialinių įgūdžių vėliau turės problemų gyvenime priverčia į prisijungti į Paslaugų būrelį. Paslaugų būrelio tikslas yra padėti kitiems žmonėms ir iki Hachiman prisijungimo prie klubo, jį sudarė tik vienas narys - Yukino Yukinoshita.

Yukino yra iš turtingos šeimos, graži, protinga, tačiau irgi vieniša. Daugelis merginų pavydi Yukino grožio, todėl jai sunku susirasti draugų.

Pirmasis narys atėjęs paprašyti pagalbos yra Yui Yuigahama. Yui yra labai linksma ir bendraujanti mergina, tačiau jinai bijo pasakyti ką galvoja dėl to, kad kas nors gali įsižeisti. Yui labai bijo būti vieniša, todėl garsiai pritaria ir daro tą patį ką visi, nors viduje nebūtinai su tuo sutinka. Yui norėjo iškepti Valentino dienos sausainių vienam ypatingam žmogui, tačiau nemokėjo kepti.

Didžioji dalis serialo sukasi apie grupę Hachiman klasiokų, kurių lyderis yra Hayato Hayama. Visos merginos nori nueiti į pasimatymą su Hayato. Hayato yra grupės ašis ir atrodo, kad be jo visi kiti neturi nieko bendro.

Taip pat norėčiau paminėti Haruno Yukinoshita, kuri yra Shizuka vyresnioji sesuo, baigusi tą pačią mokyklą. Savo mokyklos laikais Haruno buvo žvaigždė, kultūros festivalio organizacinės grupės prezidentė, sportininkė ir gera studentė ir t.t. Haruno nori, kad Shizuka sektų jos pėdomis ir darytų viską tą patį ką ji. Iš pradžių Haruno tik erzina ir kelia mažus nemalonumus, tačiau kuo labiau Shizuka nukrypsta nuo Harunos praminto kelio, tuo konfrontacija auga, antro sezono pabaigoje, tai pasiekia atvirą karą.

Paskutinis žmogus, kurį norėčiau paminėti yra Komachi Hikigay, jaunesnioji Hachiman sesuo. Tikra priešingybė Haruno. Komachi yra linksma, draugiška ir nuolatos stengiasi supiršti savo brolį su Yui arba Yukino.

Šiuo metu yra pasirodę du sezonai, bet žadamas trečias 2020 pavasarį. Pirmasis sezonas man labai patiko, o antrasis sezonas prasideda įdomiai tačiau atkarpą nuo trečio iki devinto epizodo norisi praleisti. Trečias epizodas prasideda rinkimais į moksleivių prezidentus, vėliau tai virsta į Kalėdinio vakaro organizavimą su kita mokykla. Tos dvi istorijos taip be reikalo nuobodžiai ištęstos, kad norėjosi mesti žiūrėti, tačiau vėliau serialas vėl grįžta į savo roges. Antro sezono pabaiga yra pakankamai stipri, kad laukčiau trečio sezono.

Kodėl man patiko šis serialas? Todėl, kad jis yra apie žmonių santykius. Vieni prisipažįsta meilėje ir būna atstumti, kiti bijo prisipažinti, kad neprarastų draugų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 26 + 2 OVA

Kūrimo metai: 2019 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)