Animacija. Dr. Stone

Šiais metais labai gausiai užderėjo pasaulio atkūrimo anime, bet tik šis man pasirodė vertas dėmesio.

Pirmiausiai turi pasakyti, kad turbūt pirmą epizodą reiktų praleisti. Nes tas epizodas toks biški… Žodžiu vienas vaikinas vardu Taiju Oki nori prisipažinti meilėje merginai vardu Yuzuriha Ogawa, bet nespėja, nes staiga visi žmonės būna paverčiami į akmenis.

Praėjus 3700 metų, pirmiausiai iš akmens pabunda Senku Ishigami. Jis yra, jeigu taip galima sakyti, pamišęs mokslininkas, savo amžiui tikrai per daug protingas ir per daug žino. Jis bando suprasti kodėl pabudo ir kaip pažadinti kitus. Pirmiausia pažadina savo geriausią draugą Taiju Oki, kuris jam padeda atlikti visus pagalbinius darbus. Taiji tikslas yra atgaivinti Yuzuriha, kad pagaliau galėtų prisipažinti meilėje. Deja, apsupti liūtų ir neturėdami kito pasirinkimo jie atgaiviną stipriausią studentą Tsukasa Shishio. Tsukasa išgelbėja savo išgelbėtojus, bet čia vaikinų nuomonės išsiskiria.

Tsukasa nekenčia visų suaugusiųjų, vadina juos korumpuotais ir nenori atkurti seno pasaulio tvarkos. Jis įkuria Jėgos imperiją. Tuo tarpu Senku, nori kad kuo greičiau žmonija pasiektų savo ankstesnį lygį, nes jo svajonės nėra tik telefonai bei televizoriai, bet ir kelionės į kosmosą.

Gerai, dabar bėkite žiūrėti serialą, o aš toliau paspoilinsiu siužetą.

Serialas yra labai keistas, nes po dramatiškos Senku ir Tsukasa dvikovos ketvirtame - penktame epizode, šeštame epizode kūrėjai pakeičia beveik visus personažus naujais. Čia mes sužinome, kad vis dėl to ne visi žmonės buvo įkalinti akmenyje ir nedidelis kaimelis vietinių gyvena maždaug akmens lygyje jau daugelį amžių.

Iš vienos pusės akmens amžiaus kaimelio istorija man atrodo tikrai įdomesnė, iš kitos pusės labai keista vos po kelių epizodų atsisakyti personažų.

Vienas iš įdomiausių dalykų šiame seriale yra moksliniai eksperimentai. Nežinau kiek realistiški jie yra, bet skamba pakankamai rimtai. Jeigu aš atsidurčiau viduramžiais, tai iš mano žinių nebūtų jokios naudos.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2019 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)