Animacija. Astra Lost in Space

Nežinau kodėl, bet kosmoso dramų iš Japonijos nepasitaiko tiek jau daug.

Jeigu nekreiptume dėmesio į pirmą ir paskutinį šio serialo epizodus, tai turėčiau pasakyti, kad jie tikrai įtempti ir visuomet baigiasi ant „cliffhanger“. Serialas tikrai įtraukiantis ir sunkiai nuspėjamas, bet scenarijuje yra šiek tiek kliurkų. Neišduosiu kur, bet jeigu pastebėsite patys, parašykite komentaruose.

Kalbant apie paskutinę seriją, jinai yra net 40 minučių ilgio, nors viską veiksmą galima sutalpinti maximum į dešimt. Visa kita yra tiesiog šlamštas apie tai, kaip pasikeitė veikėjų gyvenimas po nuotykio. Ar tikrai mums reikia tokio ilgo pasakojimo? Kelių žodžių būtų užtekę.

Serialas prasideda nuo vienos iš veikėjų Aries Spring, kuri yra švelniai sakant yra nevėkšla, pristatymo. Tai turbūt blogiausias būdas pradėti serialą, nes po penkių minučių norisi mesti jį žiūrėti, bet patikėkite mano žodžiu, jis pasitaiso. Šiek tiek.

Taigi, apie ką serialas?

2063 metais, grupė studentų išvyksta į savo pirmą kosminę stovyklą. Vos nusileidus juos užpuola keista sfera, kuri perkelia studentus į kosmosą tūkstančius šviesmečių nuo gimtosios planetos. Jų laimei, kosmose kaip tik laukia paliktas kosminis laivas. Studentai šio laivo pagalba bandys nusigauti namo. Kadangi laivas yra senas, tai jie negali atlikti tiesioginio šuolio namo, o turi pakeliui sustoti kitose planetose, kiekviena serija yra apsilankymas vis kitoje planetoje. Studentų laimei, jie yra ideali komanda, nes kiekvieno žinios bei galimybės papildo kitų ir sudaro būtiną derinį norint išgyventi kosmoso platybėse.

Pakalbėkime apie studentus. Mano jau minėta Aries Spring pasižymi fotografine atmintimi.

Kanata Hoshijima labai atletiškas ir per daug optimistiškas jaunuolis iš karto pasiskelbia kapitonu. Nors kiti šiek tiek niurzga iš pradžių, tačiau vėliau vis dėl to priima vieningai jo vadovavimą. Kapitonas ne kartą gelbėja kitų komandos narių gyvybes. Katana turi svajonę, kada nors turėti savo kosminė laivą ir tyrinėti kosmoso platybes.

Zack Walker – šiek tiek robotiškas moksliukas, kuris turi kosminio laivo piloto licenziją. Jo tėvas yra mokslininkas dirbantis kartu su Quitterie mama, todėl šie vaikai nuo mažens praleidau daug laiko kartu.

Quitterie Raffaëlli – studijuoja mediciną, nepasitiki žmonėmis ir yra pasikėlusi, kaip ir priklauso turtingiems paaugliams.

Funicia Raffaëlli – yra įvaikinta Quitterie jaunesnioji sesuo. Funicia, nori gerai sutarti su savo vyresniąja sese, tačiau panašu, kad Quitterie norai yra priešingi. Funicia turi meškiuką, kuris jos mintis praneša garsiai. Jeigu aš turėčiau tokį meškiuką, tai jums ausys nulinktų nuo nepadorių dalykų, apie kuriuos aš galvoju.

Luca Esposito – garsaus senatoriaus įvaikintas sūnus. Jis yra talentingas inžinierius ir užsiima remonto darbais laive.

Ulgar Zweig – tėvas yra mokyklos direktorius. Jis yra anti-socialus, nedraugiškas, nelabai sutaria su kitais likimo draugais. Kaip sakant, kiekvienai paauglių dramai reikalingas savas emo.

Yun-Hua Lu – užguita mergaitė, kuri atsiprašinėja dėl kiekvieno veiksmo ir mano, kad nieko nesugeba padaryti. Jos mama yra labai garsi dainininkė.

Charce Lacroix – gerai išmano botaniką bei maisto gamybą, kas padeda klajokliams nepažįstamose planetose susirasti maisto ir išgyventi.

Štai tokia komanda ieško kelio namo. Kartu jie patirs daug nuotykių bei išsiaiškins tiesą, kodėl jie atsidūrė taip toli nuo namų. Nors aš ir pridėsiu nuorodą į Wikipedia, primygtinai rekomenduoju neskaityti, nes ten visas serialas praktiškai yra suspoilintas.

Serijos ilgis: 24min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)