Animacija. Demon Lord, Retry!

Tai vienas iš tų anime, kur pagrindinis veikėjas yra perkeliamas į kitą pasaulį.

Šiuo atveju pagrindinis veikėjas yra programuotojas ir galimai gykas Akira Ono. Jis sukūrė Infinity Game ir prižiūrėjo jį 15 metų. Tuo momentu, kai jis ruošėsi išjungi žaidimą, kažkas jį perkėlė į kitą pasaulį, bet… Perkėlė jo protą/smegenys (kurie yra labai vaikiški, nebent jis žaidimą sukūrė iš karto tik gimęs), tačiau jis gavo savo pagrindinio Infinity Game personažo Demon Lord Hakuto Kunai kūną ir visus privalumus. Naujasis pasaulis labai panašus į Infinity Game, todėl Hakuto žino kaip jame elgtis ir ką daryti. Didžiausias jo noras yra grįžti į savo pasaulį, tačiau kol kas to padaryti negali, todėl stengiasi surinkti visą įmanoma informaciją kas ir kaip jį perkėlė į šį pasaulį.

Jis stengiasi būti draugiškas ir jam nepatinka, kai žmonės jį vadina Demon Lord, bet žinia apie jį sklinda per pasaulį ir iš pradžių daugelis žmonių jo bijo.

Demon Lord yra labai galingas, todėl gali nugalėti bet kokį priešininką. Šį serialą tikrai neverta žiūrėti dėl kovų, nors priešininkų pasitaiko. Šį serialą verta žiūrėti kaip Demon Lord bando įsikurti pasaulyje, o gal tiksliau pasakius įkurti savo imperiją.

Aku yra trylikametė mergaitė, kurią išgelbėja Demon Lord. Aku padeda Hakuto suprasti kaip veikia šis pasaulis ir kas yra kas. Jų santykiai labai panašūs į tėvo ir dukters.

Luna Elegant yra vienas personažas, kurio aš nepasigesčiau, jeigu nebūtų. Luna tikrai užknisa ir nelabai suprantu, kodėl Demon Lord laiko ją savo kompanijoje. Luna yra jauniausia Šventoji Mergelė iš Šviesos Karalystės. Kas yra Šviesos Karalystė neklauskite manęs, tiesiog tokia yra.

Luna yra egoistė ir galvoja tik apie save, kas man atrodo nesuderinama, kai parodo jos priešistorę, kur jinai buvo labai draugiška ir miela.

Kad Hakuto pavyktų įgyvendinti savo planus jis išsikviečia du NPC (botai žaidime). Yū Kirino yra nuostabi ir šiek tiek pamišusi mokslininkė, kuri specializuojasi gydydama žmones. Isami Tahara yra projektų vadovas (tai geriausias apibūdinimas, kokį sugalvojau) taip pat specializuojasi įvairiuose ginkluose.

Bendrai paėmus serialas lengvas ir atpalaiduojantis. Pagrindiniam veikėjui nereikia kovoti už savo gyvybę, neskaitant kelių personažų, kurie žiauriai užknisa, viską labai smagu žiūrėti. Kadangi tai labai naujas serialas nėra aišku ar bus antras sezonas.

Serijos ilgis: 22min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2019 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)