Animacija. That Time I Got Reincarnated as a Slime

Tai vienastų serialų, kur pagrindinis veikėjas perkeliamas į kitą pasaulį. Paskutiniu metu užderėjo labai daug tokių serialų ir turiu prisipažinti, kad tik reto iš jų pažiūriu daugiau nei vieną epizodą.

Beje, ar kas nors atkreipė dėmesį, kad personažas, kuris perkeliamas visuomet yra vyras (berniukas)?

Pagrindinis veikėjas yra nužudomas pirmoje serijoje ir mirties momentu yra perkeliamas į kitą pasaulį kaip šlamas (taip, yra toks lietuviškas žodis). Man asmeniškai šliužas labiau patiktų, bet vandens lašo formos personažas tikrai neprimena šliužo. Persikėlęs į naują pasaulį, įgyja naują vardą - Rimuru Tempest.

Rimuru savo viduje turi kažkokį pagalbininką, kuris gali analizuoti viską aplinkoje. Rimuru taip pat gali įgauti galias daikto, gyvūno, padaro, kurį suvalgė. Rimuru gali kaupti neribotą kiekį atsargų savo viduje, nors pats yra neįtikėtinai mažas. Rimuru gali pagaminti bet kokį kada nors matyto daikto kopiją. Žodžiu, jis atrodo nelabai įspūdingai, bet yra labai galingas.

Serialą sudaro dvi tarpusavyje nesusiję istorijos. Pirmoje istorijoje Rimuru įkuria monstrų miestą. Viskas prasideda nuo goblinų, kurie prašo jo pagalbos apginti, nuo stipresnių monstrų, nes goblinai yra patys silpniausi monstrai. Taip po truputį prie jo kuriamo miesto prisijungia vis kiti ir kiti monstrai, kol galiausiai miestas ir jo apylinkės yra paskelbiamos federacija.

Antroje istorijoje Rimaru keliauja į kitą miestą, kur tampa demonų vaikų mokytojų siekdamas juos išgelbėti. Kadangi, šie vaikai, kaip ir Rimaru į pasaulį pateko nenatūraliu būdu t. y. negimė jame, bet buvo perkelti magijos pakalba, jie turi ypatingas, stiprias galias, tačiau sulaukus tam tikro amžiaus jie būna sunaikinti galių esančių jų pačių viduje. Rimaru nori, kad vaikai nugyventų pilnavertį gyvenimą.

Serialas yra lengvas ir atpalaiduojantis, jame nereiktų ieškoti nei gilios prasmės nei didelės įtampos. Rimaru tiesiog viskas gaunasi gerai. Jis neturi jokių rimtų iššūkių ar nelaimių. Serialas palieka daug neatsakytų klausimų, bet jei kas nori sužinoti visus atsakymus greičiausiai reikėtų skaityti mangą.

Serijos ilgis: 22min.

Epizodų skaičius: 24+2OVA

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę