Animacija. The Rising of the Shield Hero

Paskutiniu metu užderėjo daug serialų apie žmones (dažniausiai vaikus) perkeliamus į kitą pasaulį, kad jį išgelbėtų (dažniausiai kovotų su monstrais), bet tik šis serialas patraukė mano dėmesį.

Pirma serija yra tokia cringeworthy, kad geriau aš ją jums papasakosiu ir jūs galėsite nežiūrėti.

Burtininkai savo magiško ritualo metu iš keturių pasaulių pakviečia keturis vaikinus, kurie turi tapti keturiais herojais: ieties, kardo, lanko ir skydo. Kaip paaiškėja, trys iš jų savo pasauliuose žaidė žaidimus panašius į šį pasaulį, todėl daugiau mažiau yra susipažinę su pasaulio taisyklės ir tradicijomis. Ketvirtasis – skydo herojus bei pagrindinis veikėjas Naofumi Iwatani nieko nežino apie šį pasaulį.

Karalius pasikviečia visus į salę ir įteikia pradžiai šiek tiek pinigų bei dvariškiams leidžia pasirinkti kurio herojaus sekėjais jie nori tapti. Niekas nenori tapti skydo herojaus sekėju. Bent jau iš pradžių.

Čia taip pat herojai sužino, kad į savo pasaulius galės grįžti tik tuomet, kai įveiks visus monstrus.

Karaliaus duktė pasisiūlo tapti pirmuoju skydo herojaus sekėju bei supažindinti jį su pasauliu. Bet kaip vėliau paaiškėja, jinai tiktai apgaulia išvilioja visus pinigus bei apkaltina jį išprievartavimu.

Negana to, būdamas skydo herojumi Naofumi negali rankose laikyti jokio ginklo. Vadinasi artėjant monstrų iš dangaus puolimo valandai, jis turės kovoti skydu, kas nėra labai efektyvu. Atsidūręs tokioje padėtyje Naofumi elgiasi neherojiškai, tam kad išgyventų: grasina žmonėms, perka vergus, už savo paslaugas prašo didelio atlygio (nieko nedaro nemokamai), apiplėšinėja plėšikus, pasiduoda pykčiui…

Nuo pat pirmos serijos jus kamuos klausimas: kodėl karalius ir jo duktė taip nekenčia skydo herojaus?

Naofumi iš principo nėra blogas žmogus, jis elgiasi labai draugiškai su Raphtalia (vergu, kurį nusipirko) bei Filo (magiškas paukštis galintis pavirsti mergaite).

Žiūrėdami serialą pastebėsite, kad tikrieji herojai vietiniams padaro daugiau žalos nei naudos, nors dažniausiai jų žala yra netyčinė. Tuo tarpu Naofumi keliauja ištaisyti jų žalą.

Susidariusioje padėtyje, skydo herojus tampa vaistų gamintoju bei keliaujančiu prekeiviu, jam reikia užsidirbti savo pragyvenimui, kai tuo tarpu kitus herojus išlaiko karalius, todėl jiems nereikia sukti galvos apie pinigus. Nors kiti herojai po truputi pradeda pastebėti neteisybę, tačiau ieties herojus apakintas karaliaus duktės įtakos, o gal savo ego, nemato jokios neteisybės ir nori paniekinti skydo herojų.

Nors Naofumi ir prašo už visus darbus žmonių susimokėti, tačiau laikui bėgant vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda jausti jam simpatiją, tuo tarpu daugelis herojų dažniausiai lieka toli nuo paprastų žmonių problemų.

Tai nėra lengvas ir malonus serialas atsipalaidavimui, jame stiprios emocijos, jame yra gausu neigiamų emocijų: pykščio, įniršio, bet tai kol kas geriausias šio sezono anime serialas, kurį žiūrėjau.

Serijos ilgis: 24min.

Epizodų skaičius: 25

Kūrimo metai: 2019 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)