Animacija. Megalo box

Pakalbėkime apie karščiausią šių metų anime. Kol kas nemačiau nei vieno serialo šiais metais, kuris sulauktų tiek daug dėmesio kaip šis.

Kaip jau galite nuspėti iš pavadinimo, šis anime yra apie boksą, tačiau tai nėra paprastas, jums įprastas boksas. Boksininkai varžybose dėvi specialią įrangą, kuri pagerina jų smūgius. Pagerinimas gali būti įvairus: reakcijos greitis, smūgio stiprumas ir t.t.

Jeigu įranga pagerina smūgių stiprumą, kaip žmonių veidai juos atlaiko? Niekada nebandžiau bokso, bet tikrai nenorėčiau gauti į veidą nuo profesionalaus boksininko, jau nekalbant apie tai, kad jis vilkėtų įrangą pagerinančią jo smūgius. Bet nenukrypkime nuo temos…

Šis anime yra sukurtas Čempionas Džo manga penkiasdešimtmečiui pažymėti. Tai buvo gili ir sudėtinga manga vėliau paversta į anime serialą, anime filmą ir du live action filmus. Bet grįžkime, prie šio serialo...

Veiksmas vyksta ateities pasaulyje, kur boksas su specialia įranga vadinamas Megalo boksu yra labai populiarus sportas tiek oficialiai, tiek nelegaliuose užkampiuose.

Shirato korporacija sukūrė naujos kartos įranga, iš tiesu tai nėra priedas, bet tiesiog integruotos rankos tarsi kūno dalis. Shirato korporacija norėdama įrodyti, kad jų įranga geriausia organizuoja didžiausią pasaulyje Megalo bokso turnyrą.

Pagrindinis veikėjas Junk Dog/Joe yra vienas iš geriausių nelegalių kovų boksininku, tačiau nelegalios kovos dažniausiai turi sutartą pabaigą, todėl Joe dažniau tenka pralaimėti nei laimėti. Taip jis užsidirba pragyvenimui, tačiau vieną dieną jį tai užknisa. Jis nori tapti tikru, profesionaliu boksininku. Pamatęs Megalo bokso reklamą Joe iš karto užsimano jame dalyvauti. Deja, jis nėra legalus pilietis, todėl neturi teisės dalyvauti turnyre.

Gansaku Nanbu yra apsukrus sukčius, kuris atlieka Joe trenerio vaidmenį. Iš pradžių jis nenori girdėti kalbu apie Megalo bokso turnyrą, bet priremtas prie sienos jis sugalvoja kaip išsisukti. Nanbu paprašo Fujimaki, mafijos boso besipelnančio iš nelegalių bokso kovų, išduoti Joe piliečio pažymėjimą, kad jie galėtų dalyvauti Megalo bokso turnyre. Fujimaki žiūrėdamas savų interesų taip ir padaro.

Joe patenka į turnyrą, tačiau anksčiau niekada nedalyvavęs oficialiose kovose turi nulinį reitingą ir yra paskutinis sąraše. Nanbu sugalvoja planą kaip greitai pakelti Joe reitingą, bet apie tai turėsite pažiūrėti serialą.

Prie trenerių komandos taip pat prisijungia benamis berniukas Sachio.

Iš principo tai yra serialas apie boksą bei norą įveikti neįtikėtinas, nepalankias aplinkybes sustatytas prieš tave. Tai yra serialas iš sporto kategorijos.

Serijos ilgis: 22min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)