Animacija. Haikyu!!

Šis anime man labai stipriai priminė All out!!, bet turbūt visi anime apie sportą yra panašūs?

Ko reikia geriam anime apie studentų/moksleivių sporto komandą? Paskutinio kurso studentų, kurie visą laiką svajojo tapti čempionais, bet niekada neturėjo realių šansų. Naujokų, kurie turi daugiau entuziazmo nei realios patirties ir galbūt net nežino žaidimo taisyklių. Vienas iš naujokų turi būti per žemas savo svajonių pozicijai. Komanda iš pradžių turi neturėti trenerio, tačiau savo atkaklumo dėka, sugeba įtikinti žmogų, kuris anksčiau niekada neužsiėmė treniravimu. Taip pat reikia, bent vienos merginos, kuri sėdi ant suoliuko, nes… koks anime be merginų? Ir galiausiai daug emocijų. Daugelis jų yra užvedančios, motyvuojančios apie komandos stiprybę, bet būna ir liūdnesnių momentų.

Visą tai rasite šitame anime. Visą tai rasite ir All out!! seriale.

Shōyō Hinata per teliką pamatęs tinklinio varžybas jomis stipriai susidomi. Deja, jo mokykloje niekas nerodo meilės tinkliniui. Paskutiniais metais jis pagaliau sugeba surinkti komandą ir sudalyvauti mokyklų turnyre. Jo komandai tenka lošti prieš Tobio Kageyama dar pravardžiuojamu aikštelės karaliumi komandą. Hinata komanda sutriuškinama, tačiau pats vaikinas pasižada, kad universitete jis žais komandoje, kuri nugalės Tobio Kageyama komandą.

Įstojus į universitetą paaiškėja, jog Hinata ir Tobio yra vienoje komandoje ir jiems teks išmokti žaisti kartu. Tik žaisdami kartu jie galės kovoti su kitomis komandomis dėl čempionų titulo, tačiau įveikti savo ego nėra lengva.

Nors esu žaidęs su tinklu ir kamuoliu, tačiau tinklinio taisyklių nežinau. Ir turiu pasakyti, jog taisyklių nežinojimas visai netrukdo žiūrėti serialo. Serialas tikrai užkabina ir, nors sakyčiau pirma serija yra šiek tiek silpnesnė, sunku atsitraukti neperžiūrėjus viso.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 60

Kūrimo metai: 2014 – 2016

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)