Animacija. Hanazuki: Full of Treasures

Hanazuki – tai ne animacinis serialas, tai visas pasaulis. Žmogus, kuris tai sugalvojo turbūt yra genijus. Aš norėčiau savo gyvenime dirbti bent prie vieno panašaus projekto.

Pradėkime nuo animacinio serialo. Hanazuki yra mėnulio gėlė, tai kaip pareigos. Jos darbas yra saugoti mėnulį ir visus jo gyventojus nuo Didžiojo Juodo Blogio. Jos mėnulyje gyvena dešimt į triušius panašių padarų vadinamų Hemkomis, Miegantis vienaragis, Višta-Gėlė, Veidrodis-Gėlė, Deimantas, burgerių karalius (???). Visus šiuos padarus bei patį mėnulį galima apginti nuo Didžiojo Juodo Blogio auginant bei gerai prižiūrint lobių medžius.

Pirmos penkios serijos beveik identiškos. Į planetą atskrenda miegantis lėliukas ir duoda žaisliuką Hanazuki. Hemkos kažką iškrečia sukeldamos mergaitei emocijas, dėl kurių jinai pakeičia spalvą. Kai mergaitė pakeičia spalvą, spalvą taip pat pakeičia ir lėliuko atneštas žaisliukas. Spalvą turintį žaisliuką galima pasodinti ir tuomet išauga tos spalvos medis.

Kaip jau supratote – spalvos reiškia emocijas, nors žiūrint serialą sunku atspėti kokia spalva reiškia kokią emociją. Pavyzdžiui violetinis medis reiškia meilę, tačiau violetinis hemka rodo narsą, o rožinis – meilę. Juodas medis reiškia pyktį, neapykantą, tačiau juodų hemkų nėra, nors kitos planetos turi ir juodų gyventojų. Beje, iš viso yra dešimt skirtingų spalvų hemkų.

Lėtai serialo eigoje mes sužinome, kad yra daugiau mėnulių, kiekvienas mėnulis turi savo skirtingus gyventojus. Kiekvienas mėnulis turi savo gėlę – prižiūrėtoją. Kiekvienas mėnulis turi savo problemų.

Šis animacinis serialas yra ant tiek paprastas, kiek tik gali būti serialas, kurį vis dar galima žiūrėti. Kuo jis sužavėjo mane? Aš jaučiu silpnybę gerai muzikai, šio serialo muzika primena mano vaikystės kompiuterinius žaidimus. Man patinka paprastas, spalvingas, originalus pasaulis. Šis serialas trykšta didele pozityvumo doze, ta prasme primindamas Steven Universe.

Kaip jau daviau užuominą, tai daugiau nei serialas, jeigu norite detaliau tam yra dvi nuorodos: straipsnis ir video. Hanazuki – tai ne tik serialas, bet ir… Pirmiausiai pliušiniai žaislai. Aš asmeniškai visai nebūčiau prieš turėti miegantį vienaragį. Antras dalykas yra nuotaikų apyrankė t. y. apyrankė, kuri keičia spalvas. Asmeniškai mano nuomone, jinai atrodo griozdiškai nepatogiai, bet savaime suprantama, ta apyrankė skirta mažos mergaitėms, galbūt jų skonis kitoks. Trečias dalykas visa gausa plastikinių žaislų, kai kurie iš jų gali pakeisti apyrankės spalvą ar kitaip susisieti su ja. Ir galiausiai pats paskutinis dalykas – tai žaidimas, kuriame kiekvienas gali turėti savo mėnulį. Savaime suprantama, visi tie žaislai, kuriuos jūs nusipirksite taip pat gali atsirasti ir jūsų mėnulyje bei padėti jį apginti nuo Didžiojo Juodojo Blogio.

Jau pranešta apie dar du sezonus. Lauksime.

Beje, bent jau kol kas galite oficialiai žiūrėti serialą Youtube.

Serijos ilgis: 11 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 27

Kūrimo metai: 2017 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)