Animacija. Steven Universe

Ką manote apie multikus dviprasmiškais pavadinimais? Galvotumėte, jog lietuviškas pavadinimo vertimas turėtų būti Styveno pasaulis, tačiau Universe yra Steven pavardė, taigi...

Steven yra berniukas turintis magišką brangakmenį vietoj bambos. Jis yra vienas iš keturių Crystal Gem saugančių Žemę nuo įvairių pavojų. Steven savo galias paveldėjo iš motinos, kuri yra mirusi. Berniukas dar nemoka pilnai naudoti savo galių, todėl jos nuolatos duoda netikėtų efektų.

Steven gyvena su savo tėvu, automobilių plovyklos savininku, kuris, nors visuomet vaikšto su baltais berankoviais apatiniais marškinėliais, yra nudegęs taip lyg dėvėtų trumparankovius marškinėlius.

Berniuką prižiūrėti padeda trys labai skirtingo charakterio moterys.

Pearl – šviesiai melsva, labai protinga, dažniausiai primena „overprotective – mom“ ir mokytoja viename. Jinai stengiasi viską paaiškinti berniukui, tačiau jos aiškinimai tampa tokie moksliški ir sudėtingi, kad Steven dažniausiai ignoruoja, tai ką jinai sako, dėl ko vėliau prisiverda įvairių problemų.

Amethyst – violetinė, labai primena vaiką, gali keisti formą ir kai Steven ką nors pasiūlo jinai būtinai sutinka tą daryti, kad ir kaip kvailai ar pavojingai tai skambėtų. Amethyst dėl savo elgesio ir dėl to kad yra netvarkinga beveik kiekvienoje serijoje pykstasi su Pearl. Nežinau ar tik man vienam, tačiau Amethyst yra pats fainiausias personažas šitame multike.

Garnet yra griežtai disciplinuotas karys ir grupės lyderis. Jinai kalba retai ir trumpai.

Crystal Gem dažnai vyksta į įvairias misijas, tačiau ne visuomet ima Steven. Kai jos nepaima berniuko į misiją, jis bastosi po miestelį ir žaidžia su draugais.

Turbūt ne kartą esate girdėję, jog amerikietiška animacija yra smurtinė, o sovietinė vadinama „gerąją animaciją“. Šis multikas mane patraukė savo šiltumu ir meilumu, ji taip pat būtų galima priskirti „gerajai animacijai“

Serijos ilgis: du epizodai po 10 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 31

Kūrimo metai: 2013 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę