Animacija. Steven Universe

O geras, kas paskatino pagaliau parašyti, nes sakei kad tau šitas multikas nepatinka?
Prikolas, man pačiam gal tik kokioj trečioj serijoj daėjo kad universe yra pavardė :D
Šiaip tai mėgstu istorijos, kur pagrindinis veikėjas yra "luzeris", o šalutiniai – labai kieti. Šičia Styvenas konkretus luzeris – storas vaikas, beperstojo ėdantis junk food'ą ir pastoviai patenkantis į kokią nors bėdą. Tačiau jis yra, ko gero, nuoširdžiausias personažas.

Beje Styvenas negyvena su tėvu. Tėvas ten labai nereikšmingas epizodinis personažas, kurį Styvenas kartais aplanko. Beje manrods šiame multike nėra nė vieno vyro, kuris būtų kietas ar reikšmingas :D

Pirmą kartą internete pamačiau kažkokį Steven epizodą ar ištrauką ir jinai man pasirodė labai kvaila. Man rodos tai buvo epizodas su gimtadieniu.
Dabar pradėjo Steven Universe rodyti per cartoon network ir pažiūrėjau kitus du ar tris epizodus ir pagalvojau, kad visai nieko.

Steven draugai yra berniukai ir yra jų tėvai, bet jie taip pat epizodiniai personažai. Tikrai kietas yra liūtas, bet jo lytis neaiški :D

Kokie berniukai? Kad jis nelabai turi draugų :] Nebent merginą :D Neieškok patriarchalinio dominavimo, nes šiame multike jo tiesiog nėra.

jrsOul tu nemates neivieno steven universe epizodo jeigu sakai kad stevenas yra luzeris . Ir jis turi daug draugu Onion,Sadie,Lars,Connie,Frybo,Ronaldo,Dad,Garnet,Amethyst, Pearl,Vidalia,Major Dewey,Buck,Sourcream,Pizza Stew Seima ir taip toliau. Ir fanu filmukas turi tai tu nezinai as mates kiekviena Steven Universe Epizoda Ir naujausius.

Ir Stevenas nedaznai valgo Junkfooda. O jo Tetis Gregas turi savo episoda du man atrodo.

man nepatinka šis multikas

Brukštelk žinutę