Animacija. Goblin Slayer

Kai žiūrėjau pirmą seriją galvojau, kad tai serialas apie kokį nors kompiuterinį žaidimą. Pasirodo ne.

Pirmiausiai turiu prisipažinti, jog nesu peržiūrėjęs nei vieno serialo apie kompiuterį žaidimą iki galo. O išbandžiau tikrai ne vieną, tiesiog po kelių serijų nusibosta ir numetu.

Kodėl šis serialas panašus į kompiuterinį žaidimą? Yra gildija, kur nuotykių ieškotojai eina išsirinkti nuotykio (ang. Quest). Už atliktą nuotykį, nuotykių ieškotojai gauna premiją. Savaime suprantama, sudėtingesni nuotykiai verti daugiau pinigų. Nuotykių ieškotojai turi skirtingus reitingus, pagal ką jie gali nuspręsti koks nuotykis yra jų jėgoms.

Dar vienas dalykas, prieš pradedant detaliau kalbėti apie serialą. Šis serialas yra šiek tiek žiauresnis, nei jūsų standartinis anime. Daug kraujo, smurto. Sakyčiau pirma serija ypatingai žiauri.

Pagrindinis veikėjas, kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo yra Goblinų medžiotojas. Dar vienas dalykas dėl ko šis anime primena žaidimą, visi veikėjai yra vadinami pareigomis, o ne vardais. Bent jau man vardai neįstrigo.

Būdamas vaikas Goblinų medžiotojas matė, kaip jo kaimą užpuolė goblinai. Jis vienintelis, kuris išgyveno tą tragediją. Todėl dabar prisiekė sunaikinti visus goblinus. Šiame pasaulyje goblinai yra laikomi silpnais priešininkais, todėl daugelis profesionalių nuotykių ieškotojų negaišta laiko medžiodami goblinus ir renkasi nuotykius su dideliais monstrais, kurių nugalėjimas atneš daugiau pinigų bei šlovės.

Nors Goblinų medžiotojas yra vienas iš nedaugelio nuotykių ieškotojų turinčių sidabrinį reitingą, daugelis nuotykių ieškotojų jo negerbia, smerkia ar net tyčiojasi dėl specializavimosi tik vienos srities monstrų medžioklėje.

Vaidilutė (ang. Priestess) yra naivi mergina, žemiausio reitingo nuotykių ieškotoja, kuri pasiryžta keliauti visur su goblinų medžiotoju. Kaip ir priklauso šios specializacijos žmonėms, jinai gali atlikti keletą burtažodžių, iš pradžių nedaugiau nei du per dieną. Burtažodžiai yra maldos sukalbėjimas. Augant merginos patirčiai, didėja jos reitingas bei galimų burtažodžių skaičius ir sudėtingumas.

Keista kompanija atvykusi iš labai toli, bene vieninteliai ne žmonės ir ne monstrai, prisijungia prie goblinų medžiotojo komandos. Tą keistuolių grupę sudaro elfė lankininkė, dvarfų šamanas bei driežų kunigas.

Vaidilutė kartu su elfe jis prisigalvoja būdų, kaip goblinų medžiotojas neturėtų žudyti goblinų, nes tie būdai per daug žiaurūs, taip apsunkindamos goblinų medžiotojo gyvenimą, tačiau vyras sutinka su šiuo iššūkiu ir randa vis naujų būdų kaip masiškai žudyti mažuosius monstrus.

Jeigu šiek tiek smurto jūsų negąsdina, tai visai smagus serialas atsipalaidavimui.

Serijos ilgis: 22 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)