Animacija. RErideD: Derrida, who leaps through time

Ar norėtumėte keliauti laiku?

Šis serialas yra apie keliavimą laiku, bet viskas nėra taip paprasta kaip atrodo. Pagrindinis personažas Derrida Yvain gali keliauti laiku, tačiau gali keliauti atgal tik į savo prisimenamus momentus ir, kaip paaiškėja, klaidų - bandymų metu, kiekvieną kartą, kai bando ką nors praeityje pakeisti jo kelionė nutrunka. Bet pakalbėkime apie viską nuo pradžių.

Derrida yra mokslininkas, kuris būdamas studentas iškėlė, sukūrė keliavimo laiku teoriją, kuri sako, kad galima keliauti į savo praeitį savo prisiminimų sąskaita. Derrida niekada pilnai neišvystė savo teorijos, nes manė, jog tai yra brangus tyrimas su abejotino pritaikymo rezultatais.

Serialo pradžioje jis dirba mokslininku tėvo įmonėje, kuri kuria robotus armijai. Jis pastebi klaidą robotų kode, kuri teoriškai turėtų leisti robotams atsisukti prieš žmones. Jis nori sustabdyti robotų gamyba iki tol kol klaida bus ištaisyta, tačiau paaiškėja, jog klaida buvo palikta tyčia ir kad ją išlaikyti suinteresuoti žmonės yra pasirengę žudyti.

Vos išvengęs mirties Derrida yra užšaldomas dešimčiai metų ir pabunda pasaulyje, kuris nepanašus į tą kuriame gyveno. Pasaulis yra pasinėręs į karą, o robotai sukilo prieš žmones ir daugybę žmonių jau pražudė.

Atsidūręs tokioje situacijoje Derrida bando keliauti į praeiti, kad pakeistų ateitį. Aišku, to jis negali padaryti vienas ir jam padeda nedidelė grupelė žmonių. Vidaux Völker – buvęs policininkas, dabar samdomas apsauginis, keliaujantis kartu su savo dukra Mayuka bei išmaniu automobiliu. Yuri Dietrich – Derrida bendradarbio duktės geriausia draugė. Ši nedidelė grupelė turi atlaikyti tiek robotų, tiek žmonių puolimą.

Serialas yra įdomus ir įtraukiantis iki pat paskutinės serijos. Bet tik iki paskutinės serijos, pabaigia švelniai sakant yra nuvylianti ir abejotina, bet paliksiu spręsti jums patiems.

Serijos ilgis: 22 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)