Animacija. Carmen Sandiego

Kur yra Carmen Sandiego?

Originaliai Carmen Sandiego personažas buvo sukurtas edukaciniams žaidimams. Žaidėjas pasinaudodamas savo išprusimu bei žaidime paliktomis užuominomis turėdavo surasti Carmen Sandiego, kuri buvo geriausias pasaulyje vagis.

Šiame seriale, Carmen yra pateikiama kaip modernaus pasaulio Robin Hudas, t. y. jinai vagia tik iš vagių ir padeda gražinti pavogtas brangenybes teisėtiems jų savininkams.

Carmen dirba ne viena. Jai padeda programišius Player, bei Ivy ir Jack, kurie yra brolis ir sesuo. Serialas parodo kaip Carmen susipažino su Player, tačiau nepaaiškina kaip prie komandos prisijungė Ivy ir Jack bei kokie jų sugebėjimai yra. Jack man primena Scooby ir Shagy viename.

Carmen turi du priešininkus V.I.L.E – blogio, vagių organizaciją iš kurios pati pabėgo, bei A.C.M.E – agentūrą, kuri kovoja su blogiu. A.C.M.E atstovauja mulkis detektyvas Chase Devineaux. Pažiūrėję šį serialą visi vaikai norės būti vagimis ir niekas nenorės būti policininkais. Rimtai, kiek yra kvailų detektyvų įvairiuose filmuose ir serialuose? Vienas iš pirmųjų kvailių, kiek aš atsimenu, yra iš Rožinės panteros.

Šitam serialui aš turiu daug priekaištų. Pirmos dvi serijos yra pristatymas kaip Carmen Sandiego tapo tuo kuo ji yra dabar. Tai yra pilnos veiksmo, humoro ir dramos serijos. Visos sekančios yra… Du filmo personažai tarpusavyje kalbasi apie įdomius, mokslinius faktus apie vietą, į kurią atvyko Carmen… Toks jausmas, kad pirmos dvi serijos yra skirtos visai kitai auditorijai, nei visos likusios. Aš ne prieš edukacinius faktus, kuriuos užmirštu tuo pat pažiūrėjęs serialą, bet norėtųsi bent jau vientisumo.

Ketvirtoje serijoje Carmen leidžia ieškoti lobio Ekvadoro pakrantėje. Visą seriją jinai kovoja su blogiukais dėl vienos auksinės monetos! Vizualiai tai atrodo tikrai gražiai, bet vienos auksinės monetos aš lobiu nevadinčiau…

Player – tai amerikos slange bičas, kuris nukabina daug panų… Hm… Player įsilaužia į Carmen telefoną ir po to sako, kad yra white hat hakeris… Skirtumas tarp gerų ir blogų hakerių yra tas, kad geri pirmiausiai gauna užmokestį ir tik po to laužiasi, blogi pirmiausiai įsilaužia ir po to prašo perversti bitcoin į jų sąskaitą… Player geriausiu atveju būtų galima pavadinti gray hat, bet tokia dark gray

Neskaitant visų priekaištų animacijos stilius yra nuostabus ir aš rekomenduočiau pabandyti šį serialą.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 9

Kūrimo metai: 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)