Animacija. Tada Never Falls in Love

Sakyčiau: lėtas, ramus, brandesnis, romantinis anime. Kažkodėl pagalvojau, kad šis serialas turėtų patikti žmonėms, kuriems patiko Sakura Quest

Teresa Wagner yra mažos šalies Larsenburg princesė. Vaikystėje jos auklė iš Japonijos daug pasakojo apie vaivorykštės samurajų, todėl Terasa nusprendžia paskutinį mokslo metų pusmetį praleisti savo vaikystės pasakų šalyje.

Aišku, princesės vienos niekas niekur niekada neišleidžia, todėl su ja kartu atvyksta ir jos bendraamžė Alexandra Magritte arba tiesiog Alec, kuri yra princesės apsauginė, pagalbininkė arba tiesiog prižiūrėtoja.

Serialo pagrindinis personažas kaip ir turėtų būti Mitsuyoshi Tada (jo vardas yra serialo pavadinime). Tada priklauso mokyklos fotografijos klubui, jo nuotraukos tikrai yra vienos iš geriausių. Tada svajoja tapti garsiu fotografu kaip ir jo tėvas, kuris žuvo autokatastrofoje, kai Tada dar buvo visai mažas.

Po mokyklos vaikinas kartu su jaunesniąja sese Yui padeda senelui prižiūrėti kavinukę, kurioje lankosi tikrai įdomūs antraeiliai personažai. Stebėkite visą laiką personažą panašų į gangsterį dešimtoje serijoje.

Kiti serialo veikėjai yra fotografijos klubo nariai, jie kartu praleidžia daug laiko ir ateina išgerti kavos arba pavalgyti į Tada kavinę.

Kaoru Ijūin yra geriausias Tada draugas, jis yra populiarus tarp merginų, bet didelis narcizas ir visuomet fotografuoja tik save. Be kita ko, jis moka labai skaniai gaminti.

Hajime Sugimoto yra fotografijos klubo prezidentas. Jis pravardžiuojamas Alfa, nes nori fotografuoti tik pusnuoges merginas. Jo nelabai taktiškos kalbos verčia raudonuoti visas merginas (ir atbaido jas nuo prisijungimo prie fotografijos klubo).

Hinako Hasegawa yra Tada klasės prezidentė, jinai prisijungė prie fotografijos klubo, tik todėl kad klubas turėtų pakankamą minimalų žmonių kiekį ir nebūtų uždarytas. Tačiau serialo eigoje paaiškėja, kad ji įsimylėjusi Alfą.

Kentarō Yamashita yra pravardžiuojamas šuniuku, nes reaguoja tik į Tada komandas ir visus kitus fotografijos klubo narius ignoruoja. Šiaip šis vaikinas yra labai tingus ir kiekviena pasitaikiusia proga stengiasi nusnusti.

Pabaigiau palikau patį įdomiausią personažą - Nyanko Big yra katinas. Nyako nemėgsta Kaoru ir nuolatos jį puola, tačiau leidžiasi glostomas daugelio kitų žmonių. Nyanko turi tinklaraštį, kuriame Tada talpina su jo gyvenimu susijusias nuotraukas.

Geriausias serialo epizodas yra trečias, nes jis yra pateikiamas iš Nyanko Big perspektyvos.

Japonijoje yra tradicija, kad visi moksleiviai lanko bent vieną būrelį. Atvykusi į Japoniją Teresa renkasi, kurį būrelį pasirinkti ir nuspredžia išbandyti fotografiją. Tai paprastas, lengvas serialas, kuris turėtų praskraidinti jūsų nuotaiką.

Serijos ilgis: 22 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)