Animacija. Sakura Quest

Tai serialas apie penkias merginas ir „demonus“, kuriuos jos turi įveikti.

Pagrindinė serialo veikėja Yoshino Koharu tik baigusi studijas nori susirasti darbą Tokijuje, deja, darbo pokalbiai vyksta nesėkmingai, kol netikėtai gauna pasiūlymą tapti mažo miestelio Manoyama karaliene. Nors ir nenori išvykti iš Tokijo, tačiau neturėdama kito pasirinkimo Yoshino sutinka. Atvykus į vietą pasirodo, kad įsivėlė klaida. Manoyama turizmo departamento vadovas Ushimatsu Kadota iš tiesų norėjo pasamdyti garsią aktorę, kurios vardas rašosi labai panašiai. Aktorė sužavėjo Ushimatsu jo paauglystėje, deja, paaiškėja, jog jinai mirė prieš keletą metų. Neturėdami iš ko rinktis turizmo departamentas sutinka atiduoti karalienės rolę Yoshino, tačiau čia laukia dar vienas nesusipratimas. Mergina tikėjosi, jog tai yra vienos dienos darbas ir pasirašė kontraktą jo neskaičiusi, tačiau kontraktas yra vieniems metams.

Iš pradžių Yoshino nori pabėgti atgal į Tokijų, tačiau susiranda draugių ir nusprendžia likti visam kontrakto laikotarpiui. Yoshino savo naujas drauges pavadina ministrėmis ir visos puola įgyvendinti Manoyama miestelio garsinimo idėjas vieną po kitos. Iš pradžių tos idėjos yra gana nevykusios, tačiau kiekviena nauja idėja atrodo vis geriau ir sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo.

Paprastai vienos idėjos įgyvendinimas užtrunka dvi serijas, be miestelio garsinimo taip pat yra ir antraeilės siužeto linijos, kurios dažniausiai liečia vieną iš penkių merginų. Merginos turi išspręsti savo problemas, surasti atsakymus į klausimus, kurie senai jas kankino. Pavyzdžiui Maki Midorikawa turi nuspręsti kaip svarbus jai yra vaidinimas ar tai yra tik praeitis ar jinai vis dar turėtų siekti aktorės karjeros. Sanae Kōzuki turi pripažinti kodėl pabėgo iš Tokijo ir persikėlė gyventi į tokią atkampią vietelę kaip ši. Kai kurios antraeilės siužeto linijos yra tokios geros ir įdomios, kad norėtųsi, jog jos tęstųsi viso serialo metu, o ne būtų užmirštos prasidėjus kitam miestelio reklamavimo etapui.

Tai nėra serialas kuriame muša, šaudo, gaudo. Tai nėra serialas su fantastinėmis būtybėmis. Tai nėra serialas, kur įsitempęs lauksi sekančios serijos drebėdamas dėl veikėjų gyvybės. Tai paprastas ir gana žmogiškas, realistiškas serialas su nedidele dramos doze.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 25

Kūrimo metai: 2017 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę