Animacija. Gosick

Jeigu Šerlokas Holmas ir daktaras Vatsonas būtų vaikai…

Pagrindinė veikėja yra Victorique de Blois labai protinga, gudri, pastabi maža mergaitė su mažos mergaitės charakteriu. Dėl motinos kaltės Victorique yra įkalinti universiteto bibliotekoje ir jai uždrausta palikti universiteto teritoriją, tačiau jinai kartas nuo karto pasprunka į apylinkes.

Vatsono rolę užima Kazuya Kujo. Labai draugiškas ir paslaugus vaikinas, kuriam, deja, nesiseka susidraugauti su klasiokais, todėl jis tampa geriausiais draugais su Victorique.

Dar vienas žmogus, kurį būtina paminėti, yra gerokai vyresnis Victorique brolis Grevil de Blois. Jis užima vietinio miestelio detektyvo rolę ir susižeria visus nuopelnus už Victorique išspręstas bylas. Vienintelis žmogus, kuriam nepatinka tokia įvykių eiga yra Kazuya.

Veiksmas vyksta išgalvojote Europos šalyje tarp dviejų pasaulinių karų. Vienoje, kitoje serijoje galima rasti užuominų į tuos įvykius.

Victorique dažnai vaizduojama, kaip nesuprantanti kaip pasaulis veikia, jinai į kelionę dažnai susikrauna neįtikėtinus daiktus tokius kaip virdulį, kėdę ir panašius. Tik Kazuya dėka visi tie daiktai lieka namuose. Vis dėl to Victorique ir Kazuya santykius aš pavadinčiau kaip sadisto ir mazochisto. Victorique charakteris yra neįtikėtinai bjaurus ir jinai pageidauja, kad visi jai pataikautų kaip mažai lepunėlei, nors pagal serialo istoriją jinai tikrai nebuvo lepinama. Nors mergaitė nuolatos blogai elgiasi, Kazuya visuomet taikosi su ja. Net ir tuomet, kai jis turi pasirinkimą atostogauti su labai miela ir draugiška klasioke, paskutiniu momentu berniukas apsigalvoja, vien tam, kad liktų su Victorique. Toks atsidavimas man nėra suprantamas.

Pats serialas yra Šerloko Holmo tipo mįslės, kurias lengvai gliaudo Victorique su Kazuya pagalba. Jeigu jums patinka lengvi detektyvai, šis serialas turėtų būti jūsų sąraše.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)