Animacija. Hyouka

Ilgai galvojau, kaip geriausia pristatyti šį serialą ir galiausiai apsistojau ties žodžiais: kasdieninis detektyvas.

Šio serialo branduolį sudaro keturi moksleiviai, kurie randa paslaptis kasdieniame gyvenime ir bando jas atskleisti. Čia nėra nužudymų ar vagysčių kaip papratai detektyviniuose serialuose. Vaikai sprendžia tokius galvosūkius kaip: kodėl dėstytojas pamiršo, kurią paskaitą turi dėstyti? Tai toks lengvas ir atpalaiduojantis serialas su smulkiais galvosūkiais, kuriuos, jei norite, galite bandyti išspręsti greičiau nei serialo veikėjai.

Pagrindinis veikėjas yra Hōtarō Oreki – berniukas, kuriam nuolatos trūksta energijos bet kokiai veiklai, todėl jis atsisako daryti viską, ko neprivalo. Paragintas savo vyresniosios sesės jis įstoja į klasikinės literatūros būrelį tikėdamasis, jog jame bus vienas ir nereikės nieko daryti. Deja, jo norams nelemta išsipildyti.

Eru Chitanda – mergaitė, kuri taip pat įstoja į klasikinės literatūros klubą. Ji yra geriausia mokyklos mokinė, turtingų fermerių duktė ir labai smalsi. Jinai nori žinoti atsakymą į kiekvieną smulkmeną ir kažkodėl Hōtarō negali jai pasakyti ne. Jinai yra priežastis dėl ko berniukas yra priverstas judinti savo smegenis.

Satoshi Fukube yra geriausias Hōtarō draugas, kuris tiesiog negali palikti savo draugo vieno. Jis ne kartą save vadina žmogumi duomenų baze, kas reiškia, jog jis atsimena viską, ką kada nors išgirdo.

Mayaka Ibara dirba bibliotekos padėjėja ir prie komandos prisijungia tuomet, kai jie išsprendžia vienos knygos pakartotinio paėmimo istoriją.

Priešingai nei Hōtarō kiti grupės nariai trykšta energija ir dalyvauja ne vieno klubo veikloje, kas verčia berniuką nekartą susimąstyti ar jo gyvenimo filosofija yra teisinga. Nors aš paprastai nemėgstu serialų apie mokyklos gyvenimą, šis žiūrisi labai smagiai.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 22

Kūrimo metai: 2012

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)