Animacija. She-Ra and the Princesses of Power

Kai pamačiau pirmą šio animacinio serialo trailerį paklausiau savęs: kas tokį serialą gali žiūrėti? Princesė su kardu kovojanti prieš tankus. Kokia šio serialo tikslinė auditorija?

Pasirodo šį serialą žiūri tokie žmonės kaip aš.

Šis serialas yra originalaus serialo She-Ra: Princess of Power (1985 metų) atnaujinimas (ang. Reboot). Prisipažinsiu, jog niekada nesu matęs originalaus serialo, esu tikras, jog naujasis skiriasi nuo originalo, tačiau negaliu komentuoti kiek daug. Pakalbėkime apie naująjį serialą.

Šiame seriale visi pagrindiniai personažai yra paaugliai, todėl atsiranda naivios meilės, draugystės iliuzijos.

Adora neprisimena savo tėvų, nes buvo užauginta Shadow Weaver, blogio ordos kapitonės. Adora yra geriausia savo būryje ir lepinama Shadow Weaver, kuri mano, kad Adora yra Ordos ateitis.

Catra yra geriausia Adoros draugė, jinai sugeba pasiekti tokius pačius rezultatus kaip Adora, tačiau dažnai į viską žiūri atlaidžiai, tingiai, be to yra visų, tiek Shadow Weaver, tik eilinių karių nemėgstama.

Per vieną Catros išdaigą merginos nuklysta į šnibždantį mišką, kuriame Adora išgirsta kardo šauksmą. Po nuotykio merginos grįžta atgal į Ordos bazę, tačiau Adora negali išmesti išgalvos kardo šauksmo, todėl viena grįžta į mišką ieškoti kardo.

Glimmer yra blizgučių princesė, ji gali naudoti dviejų tipų magiją: teleportacijos ir šaudyti iš blizgučių. Logiškai mąstant Glimmer yra apkūni, nes vietoj to, kad vaikščiotų visur teleportuojasi, tačiau apkūnūs personažai man nepatinka. Telikas yra galingas propagandos transliuotojas, todėl daugelyje amerikietiškų multikų šeimą sudaro trys vaikai, tuo tarpu kinų – du arba vienas, bet niekada ne trys. Tuo metu, kai pasaulis vis garsiau kalba apie nutukimo problemą, mano nuomone, rodyti vieną iš pagrindinių personažų apkūniu yra neatsakinga.

Bow yra vienintelis vaikinas, neskaitant statistų, šitame pasaulyje. Jis yra Glimmer draugas, tačiau šiame pasaulyje princesėmis gali būti tik merginos, todėl jis yra nekilmingas. Jo mėgstamiausias ginklas yra lankas, jis taip pat mėgsta krapštytis su technologijomis.

Glimmer padedama Bow eina į šnibždantį mišką ieškoti Pirmųjų palikto artefakto, kad galėtų įrodyti savo motinai, jog jinai gali vadovauti maištininkams. Taip Glimmer ir Bow susitinka su Adora. Tai yra labai įdomi scena, kai susitinka du skirtingi įsitikinimai. Glimmer yra auklėta, kad maištininkai yra teisūs. Adora yra auklėta, kad Orda yra teisi. Įdomus momentas, tačiau, mano nuomone, Adora per daug lengvai ir greitai nusileidžia įtikinama, kad viską ką žinojo iki šiol nėra tiesa.

Kitas įdomus serialo momentas, kai Adora perėjusi pas maištininkus sutinka savo draugę Catrą. Adora pasako savo draugei, kad viskas ką mokė Orda yra melas į ką Catra atsako, jog Ordos darbas yra skleisti melus bei manipuliuoti jų mintimis, todėl jinai nenustebusi. Vis dėl to Catra nusprendžia likti su Orda, kas yra labai keista, nes jinai neturi jokios priežasties ten likti. Catros vienintelė draugė Adora pakeičia puses, o Ordoje Catros niekas nemėgsta. Ar gi jūs neitumėte paskui savo draugus, ypač paauglystėje?

Praėjus pradiniai pažinčiai su pagrindiniais personažais ir pasauliu, pristatomos likusios princesės. Gaunasi vos ne epizodas vienai princesei.

Klasikiniai ~80-tųjų serialai, beveik visi be išimties turėjo transformacijos seką, kelių minučių video, kurį rodydavo kiekvienoje serijoje. Video pavaizduodavo kaip paprastas filmo veikėjas virsdavo superherojumi. Turiu pripažinti, kad tie video momentai mane labai erzindavo, tačiau juos kurdavo, kad kiekvieną kartą nereiktų tiek daug piešti, nes tą patį kadrą panaudodavo kiekvieną kartą. Šis serialas, kadangi turi atiduoti pagarbą originalui taip pat turi transformacijos seką, gerai, bent tiek, kad jinai rodoma ne kiekvienoje serijoje.

Pabaigai nedidelis spoileris. Paskutinėje sezono serijoje visos princesės susivienija ir laimi prieš neįtikėtinai stiprią armiją. Realiai sėkmės paslaptis yra vienybė. Jeigu mes tai žinome, ar įmanoma sukurti daugiau sezonų? Aš nežinau ar tikrai pasirodys daugiau sezonų, bet internete yra užuominų apie dar tris sezonus…

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2018 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)