Animacija. The hollow

Netflix turbūt yra animacijos lyderis. Nežinau kodėl, bet kažkaip šis serialas beveik praslydo pro mano akis. Niekas apie jį nekalbėjo, reklamos taip pat nemačiau.

Tai serialas apie tris paauglius, kurie turi išspręsti galvosūkius paslaptingame pasaulyje, kad surastų kelią namo.

Adam, Kai ir Mira pabunda nedideliame kambaryje neprisimindami nieko apie praeitį, net savo vardų. Kišenėje jie randa užrašus su savo vardais ir taip prasideda jų nuotykis. Jie nori grįžti namo, net nežinodami kokie yra tie namai.

Kaip galite matyti iš iliustracijų jie apsilankys minotaurų mieste, sutiks giltinę, violetinį bičą, kuris atsiranda kiekvieną kartą, kai jie šaukiasi pagalbos ir perkelia juos į kitą pasaulio vietą bei dar keletą kitų gyvūnų/padarų, kurių neįvardinsiu, kad neišduočiau istorijos siužeto.

Paaugliai gana greitai išsiaiškina, kad Mira gali suprasti gyvūnus, Adam yra labai stiprus. Kai ilgai kremtasi negalėdamas atrasti savo galios. Kai realiai pavaizduotas kaip stereotipinis moksliukas: jis neįtikėtinai daug žino, yra bailys ir įsimyli pirmą merginą, kurią pamato.

Serialas prasideda tikrai stipriai ir įdomiai. Intriga išlaikoma iki paskutinio epizodo, bet, deja, paskutinis epizodas mane visiškai nuvylė. Antro sezono aš nesitikiu. O jeigu jis būtų vargu ar žiūrėčiau.

Neskaitant paskutinio epizodo, tai visai geras ir gražiai nupieštas serialas, todėl galite drąsiai žiūrėti, jeigu neturite ką nors geriau veikti ir norite šiokio tokio paslapties ir nuotykių skonio.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2018 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)