Animacija. Saga of Tanya the Evil

Tai serialas apie karą alternatyviame pasaulyje.

Pirma serija neatrodo labai žadančiai, bet, kai antroje serijoje parodoma priešistorė, serialas įgauna visai kitą prasmę ir pradeda vežti.

Eilinis japonas gyveno nuobodų gyvenimą. Jis dirbo statistinį darbą, visa jo dienotvarkė buvo griežtai suplanuoja, joje nebuvo laiko atsitiktinumams. Be viso to jis dar buvo ir ateistas. Jo mirties momentu apsireiškė dievas, kurį japonas atsisakė pripažinti pavadindamas Būtybe X. Dievas nusprendė pamokyti netikėlį perkeldamas jį į alternatyvų pasaulį. Vyras tapo mergaite vaikų namuose – Tanya Degurechaff.

Pasaulis panašus į Pirmo pasaulinio karo Europą, tačiau čia dar egzistuoja magija. Tanya pastebi, jog turi šiek tiek magiškų galių, todėl jos planas yra tapti kareive, išeiti į atsargą ir ramiai nugyventi likusius dienas, taip įrodyti Būtybei X, kad jinai nėra dievas ir kad Tanya niekada jam nesimels.

Deja, tas planas nepavyksta. Iš dalies dėl to, kad būtybė X kišasi ir trukdo ramiai gyventi, iš dalies dėl to, kad Tanya turi geras Pirmo pasaulinio karo žinias ir dabar jas ima taikyti naujame pasaulyje. Jinai greitai kyla karjeros laiptais ir gauna savo ypatingų pajėgų magų būrį.

Dabar truputi spoilerių. Aš visą serialą laukiau, kada Tanya pasiūs dievą toli toli arba lieps jam susikišti… ir taip sakant visi gyvens ilgai bei laimingai. Deja, taip neatsitinka. Serialas baigiasi taip, tarsi turėtų būti antras sezonas. Kol kas bent jau nėra jokios oficialios informacijos šituo klausimu.

Asmeniškai man šis serialas labai patiko. Tanya, nors maža mergaitė, yra protingesnė už daugelį vadų, nekalbant apie eilinius kareivius. Jos pastabos bei pasiūlymai yra didžiai vertinami. Tačiau jos taip pat bijoma, manoma, kad jinai yra beprotė, blogio įsikūnijimas. Kai jinai sako kalbas su užsidegimu, jos akys atrodo kaip pamišėlės. Tai turbūt įdomiausias šių metų serialas.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę