Animacija. ACCA: 13-Territory Inspection Dept

Kitoks veiksmo serialas su netikėta pabaiga.

Šis serialas pristato labai įdomią Dowa karalystę įsikūrusią saloje. Sala padalinta į trylika regionų, kiekvienas regionas taip stipriai skiriasi vienas nuo kito, kad sunku įsivaizduoti kaip visi jie telpa vienoje saloje.

Oficiali karalystės galva yra senas karalius, tačiau labai daug valdymo funkcijų yra patikėta civilinei organizacijai pavadinimų ACCA. ACCA priklauso: policija, gaisrinė, traukiniai, lėktuvai ir t.t.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Jean Otus. Jis dirba ACCA kontrolės padalinyje, jo pagrindinis darbas yra keliauti po visą šalį ir tikrinti ar kiti ACCA padaliniai nepiktnaudžiauja savo padėtimi, ar neslepia nusikaltėlių, neplauna pinigų ir t.t. Jean yra vienas iš nedaugelio šalyje rūkančių žmonių. Rūkymas yra laikomas prabangos dalykų, todėl visi atidžiai nužvelgia inspektorių, kai jis prisidega cigaretę.

Kažkas paskleidžia gandą, jog yra organizuojamas sukilimas prieš karalių. Vyriausieji ACCA vadai oficialiai sako, jog neverta kreipti dėmesio į tokius gandus, tačiau Jean, turi sužinoti viską ką pavyks.

Mauve – yra direktorius generolas ir už ją aukštesni tik penki vyriausieji ACCA vadai, jinai mano, jog maištas gali būti tikras ir prieš ACCA vadų norą atlieka savo tyrimą. Kad sužinotų tiesą, jinai įtraukia savo patikimus agentus bei Jean.

Seriale taip pat daug dėmesio tenka Nino, geriausiam Jean draugui bei laisvai samdomam fotografui. Jis nuolatos traukia Jean iš bėdos bei žino visas geriausias kavines kiekviename regione.

Lotta – Jean sesuo bei namo, kuria jie abu gyvena pirmininkė. Keliaudamas Jean stengiasi visuomet parvežti lauktuvių savo sesei iš įvairių regionų. Kalbant apie lauktuves vienas regionas garsėja didelėmis duonomis, kitas milžiniškomis braškėmis, trečias arbūzo dydžio sausainiais ir t.t.

Prieš serialo galą Jean pateko į tokią sumaištį, kad nekantriai laukiau kaip jis išsisuks. Aišku, viskas vyko, ne visai taip kaip aš tikėjausi, bet pabaiga bent jau kažkiek yra nuspėjama. Rekomenduoju, tai vienas iš įdomesnių šių metų serialų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)