Animacija. Fuuka

Nežinau kaip čia atsitiko, bet aš pradėjau žiūrėti romantinius serialus.

Jeigu teisingai supratau, tai šis serialas yra Suzuka serialo tęsinys, ta pačia prasme kaip Boruto yra Naruto tęsinys.

Pagrindinis šio serialo veikėjas yra Yū Haruna. Vaikinas gyvena virtualų gyvenimą. Jis mėgsta daug rašyti twitteryje, tačiau realybėje beveik nekalba. Nepaisant to jis nusipelno net trijų merginų dėmesio (meilės). Vaikinas gyvena kartu su trim sesėmis, kurios turi polinkį vaikščioti tik su apatiniais visą laiką.

Koyuki Hinashi yra vaikystės Yū draugė, o dabar garsi dainininkė. Jinai padarė karjerą rašydama dainas apie meilę be atsako. Jos meilė yra Yū, tačiau jinai niekada nedrįso prisipažinti. Vaikystėje Koyuki ir Yū pasižadėjo, kad kada nors kartu koncertuos ant vienos scenos.

Fuuka Akitsuki yra pamišusi ir mano, kad visi bando nufotografuoti jos triusikus. Jau pirmomis serialo minutėmis, jinai sudaužo Yū telefoną ir jį nukautuoja. Tai darydama jinai pameta kompaktinį diską. Yū būdamas sąžiningas nusprendžia jį grąžinti merginai, taip prasideda jų keista draugystė.

Fuuka iš pradžių nežino ko nori iš gyvenimo ir visą laiką tiesiog vaikšto su ausinėmis klausydama muzikos bei ignoruodama visą pasaulį. Yū atkreipia dėmesį, kad jeigu Fuuka taip mėgsta muziką, tai turėtų pati imti dainuoti. Fuuka įkuria grupę Fallen Moon, jį ją įtraukia Yū, be kelis kitus draugus.

Fuuka susitikusi Koyuki pasižada kovoti už jos meilę, tačiau pati įsimyli Yū. Daugiau nebepasakosiu, nes ir taip jau papasakojau pusę serialo. Šis serialas yra pastatytas pagal to paties pavadinimo mangą, tačiau anime ir manga scenarijus šiek tiek skiriasi.

Tai yra lengvas atpalaiduojantis serialas su tikrai gera muzika. Fuuka trykšta nesuvaldoma energija, kurią malonu stebėti.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę