Animacija. Black bullet

Šis serialas kažkuo primena Atack on Titan.

Pristatymą galima pradėti ir tokiais žodžiais: tai serialas apie bičiuką, kuris turi problemų su dešimtmetėmis.

Šis serialas pristato tikrai nuostabų pasaulį. 2021 metais naujas virusas - Gastrea - šokiravo ir beveik nušlavė visą pasaulį. Gastrea paverčia žmones infekuotais gyvūnais, kurie turi supergalių ir nori sunaikinti kitus žmones. Serialo veiksmas vyksta dešimt metų po viruso atsiradimo.

Per dešimtmetį žmonės atrado naują metalą Varanium, kurio bijo Gastrea viruso nešiotojai. Žmonių gyvenami miestai apsitvėrė didžiuliais Varanium blokais. Nors Gastrea viruso nešiotojai negali patekti į miestą, tačiau mieste vis tiek kartas nuo karto pasitaiko incidentų. Kovoti su tokiais incidentais pavesta specialiomis civilių agentūromis (kodėl tuo užima ne armija man nesuprantama).

Nėščios moterys paveiktos Gastrea viruso prigimdė daug prakeiktų vaikų. Visi jie yra raudonakės mergaitės, turinčios specialių galių sunaikinti Gastrea viruso nešiotojus, deja, blogoji šito dalyko pusė yra ta, jog pačios mergaitės kažkada virsta Gastrea mutantais. Paprasti mirtingieji nekenčia prakeiktų vaikų ir visokiais būdais stengiasi išstumti juos iš savo gyvenimo. Tuo tarpu valdžia duoda po vieną vaiką vadinamą iniciatorium kiekvienam vadinam rėmėjui norinčiam kovoti su Gastrea virusu. Tokios poros sudaro specialias civilių agentūras. Viena tokia pora ir yra šio serialo pagrindiniai veikėjai.

Rentaro Satomi yra studentas, kuris neteko savo tėvų Gastrea karo pradžioje. Jis nėra paprastas žmogus, nes dalis jo kūno buvo pakeista protezais iš Varanium. Rentaro stengiasi visais įmanomais būdais padėti prakeiktiems vaikams už tai visos dešimtmetės mergaitės nori už jo ištekėti.

Enju Aihara yra prakeiktasis vaikas ir Rentaro porininkė civilinėje agentūroje.

Taip pat norėčiau paminėti dar vieną personažą - Kagetane Hiruko. Jis labai primena Hisoka. Hiruko lyg ir turėtų būti blogietis, bet kartais padeda pagrindiniams veikėjams. Jei Hisoka yra labai įdomus pamišėlis su gana aiškia motyvacija, tai Hiruko yra tik nevykusi kopija, kurio elgesio suprasti neįmanoma.

Šis serialas galėjo turėti tikrai įdomią ir išvystytą istoriją, bet vietoj to mes gauname tris atskiras istorijas paslėptas po vienu serialu. Veikėjai neauga tiek kiek galėtų ir kartais jų elgesys yra visai nemotyvuotas.

Šis serialas pastatas pagal to paties pavadinimo manga, kuri turėjo septynias dalis. Mano spėjimas ne viso dalys buvo paverstos į animaciją.

Jei geriau pagalvoji, tai toks pasaulis, koks pateikiamas šiame seriale yra neįmanomas. Jeigu žmonės gali gyventi tik Varanium blokais aptvertuose vietose, kas tuomet atsitiks su komunikacija tarp tokių vietų? Mes dabar turime internetą, telefoną, satelitus, bet jeigu kas nors nukirs interneto laidą, tai kaip jį pataisyti? Aš net nekalbu apie keliones tarp miestų.

Kita problema, mes daug gaminame: automobiliai, drabužiai, pastatai, maistas… Jeigu žmonės gali gyventi tik Varanium blokais aptvertuose vietose, iš kur visą tai atsiranda? Ta prasme toks pasaulis neišvengiamai juda į griūtį, nes naujų resursų išgavimas yra labai pavojingas.

Aišku, jeigu nekapstysite taip giliai kaip aš, serialas visai smagiai susižiūri.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)