Animacija. Akame ga Kill!

Šis serialas turėtų patikti tiems kam patiko One punch man

Kodėl? Dėl smurto ir humoro. Jei One punch man baigia aukšta nata, tai šį serialą to pasakyti negalima. Žūsta visi ar tiksliau beveik visi. Kai žuvo pirmasis, gerietis pagalvojau: o šitas serialas, kitoks, bet kai jie pradėjo kristi kaip lapai, tai pasidarė liūdna.

Šis serialas siūlo pasaulį, kuriame egzistuoja Imperija. Po imperatoriaus žūties ją oficialiai valdo mažas vaikas, tačiau iš tiesų viskam diriguoja ministras. Ministras realiai nieko kito neveikia tik tenkina savo poreikius ir kelia mokesčius. Žemesnio lygio valdininkai irgi visi korumpuoti bei užsiiminėja įvairia nelegalia veikla.

Šiame pasaulyje kaip atsvara korupcijai egzistuoja grupė žudikų vadinamų Night Raid. Naktį jie prasibrauna į korumpuoto valdininko namus ir jį nužudo. Night Raid kova su korumpuotais pareigūnais galiausiai priveda visą Imperiją prie revoliucijos.

Prieš maždaug tūkstantį metų pirmasis imperijos įkūrėjas sukūrė super galingus ginklus, kuriuos pavadino Imperiniais ginklais. Kažkurioje serijoje lyg ir buvo minėta, kad iš viso buvo sukurti tik 48 ginklai, bet toks jausmas, kad juos turi visi. Skirtingi ginklai gali suteikti skirtingas galias. Vienas leidžia valdyti vandenį, kitas ledą, trečias numirėlius ir t.t. Vienas svarbus dalykas, ginklo negali paimti bet kas, ginklas turi pripažinti žmogų savo šeimininku.

Žmonės taip pat dar turi vadinamas triumfo kortas, kurios neturintiems imperinių ginklų suteikia super galių, o juos turintiems galias sustiprina arba pakeičia kitomis.

Akame – turbūt viena iš stipriausiu Night Raid narių, nuo mažens treniruota būti samdoma žudike. Ji turi imperinį ginklą vadinama Murasame, tai kardas, kurio ašmenys patepti nuodais, todėl užtenka tik vieno kirčio, kad nužudyti priešininką.

Nors serialas vadinasi Akame vardu, tačiau jis pasakojamas iš naivaus berniuko Tatsumi pozicijos. Jis atkeliauja iš provincijos į sostinę su dviem draugais tikėdamasis užsidirbti pinigų, kad kaimas galėtų susimokėti milžiniškus mokesčius uždėtus ministro. Jo kelionė į sostinę susiklosto ne taip kaip planuota ir galiausiai jis atsiduria Night Raid grupėje.

Kalbant apie personažus, kurie žuvo, bet man buvo gaila, norėčiau paminėti du.

Chelsea – turbūt vienintelis personažas, turintis imperinį ginklą, kuris nesuteikia nei jėgos, nei jokios kitos galios. Jos ginklas leido jei persikūnyti į bet kokį kitą asmenį ar gyvūną.

Leone – imperinis ginklas leisdavo jai pasiversti liūtu (kate?) ir turėjo neįtikėtinai greita regeneraciją. Leone ne kartą kovoje būdavo sužeista ir bent tris kartus atrodė, kad žuvo, tačiau jos supergalia ją išgelbėdavo.

Tai serialas apie karą, todėl nekeista, jog daug žmonių žūsta, vis dėl to jame yra ne tik smurto, bet ir humoro.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę