Animacija. One punch man

Šitą serialą primygtinai man siūlė pažiūrėti draugai.

Batman ilgai negalėjo miegoti ramiai, nes bijojo, kad Žemės neturėjo jokių šansų, jei Supermanas taptų blogas. Dabar Batman galės lengviau atsikvėpti, nes Saitama galėtų pasiųsti Supermaną už Saulės sistemos ribų tiesiog sprigtelėjimu.

Pagrindinis One punch man veikėjas – Saitama yra toks stiprus, kad bet kurį priešininką gali nugalėti vienu smūgiu. Jis tapo tokiu stipriu, kad būti superheroju jam yra nuobodi veikla. Jis visuomet ieško lygiaverčio priešininko, bet dažniausiai jam tenka nusivilti.

Saitama atsitiktinai įsigija mokinį Genos. Genos yra labai naiviai nuoširdus kybrogas, kuris kovodamas dažnai persistengia ir dėl susigadina didžiąją dalį savo dirbtinio kūno. Būdamas su Saitama, jis tikisi išmokti jo paslapčių. Saitama vieną kartą labai protingai pastebi, jog Genos turi dirbtinį kūną, tobuliausią kokį gali turėti, todėl jam nėra prasmės lavinti savo fizinių savybių, o turėtų lavinti tik savo smegenis.

Saitama kartu su Genos įstoja į Herojų sąjungą. Genos labai gerai pasirodo per visus testus ir išimties tvarka jam suteikiamas S statusas, tuo tarpu Saitama yra nuvertinamas ir gauna žemiausią C klasės statusą.

Tik Genos (ir vos keletas kitų) supranta koks iš tiesų stiprus yra Saitama, tuo tarpu daugelis žmonių ir superherojų mano, jog Saitama yra apsimetėlis. Tiesa, tame yra ir pačio Saitama elgesio: jis dažnai stengiasi suteikti kitiems herojams daugiau vertės, nors visą juodą darbą atlieka pats.

Saitama priešingai nei Supermanas neturi tokios absurdiško silpnybės kaip kriptonitas. Visos jo silpnybės yra žmogiškos: jis nori apsipirkti tuomet, kai parduotuvėje išpardavimas, kad sutaupytų pinigų; Jis labiau džiaugiasi, kad pakilo jo reitingas Herojų asociacijos reitingų sistemoje, nei išgelbėtų žmonių skaičiumi; Jis bijo apsikvailinti prieš savo mokinį, stengdamasis jam duoti gerų patarimų…

Kalbant atvirai, man nepatinka serialai, kuriuose pagrindinė veikla yra muštynės. Maždaug pusė serialo yra muštinės, likusi dalis absurdiška komedija.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12 + 7 OVA

Kūrimo metai: 2015 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę