Animacija. Hunter x Hunter

Tai vienas iš tų atvejų, kai viena manga turi dvi skirtingas anime adaptacijas.

Pirmoji adaptacija sukurta 1999 metais turėjo 62 epizodų, antroji sukurta 2011 turi 148 epizodus. Aš žiūriu antrąją.

Pagrindinis veikėjas Gon Freecss nori tapti medžiotoju, kad sužinotų, kodėl jį paliko tėvas. Norint tapti medžiotoju reikia praeiti labai sudėtingus egzaminus. Tūkstančiai bando, vienetai praeina. Kai kurie bando dešimt metų iš eilės.

Medžiotojai yra ypatinga kasta, kuri turi teisę patekti, ten kur negali bet kuris kitas mirtingasis, be to medžiotojai gauna nuolatinę finansinę paramą iš organizacijos, todėl jiems nereikia sukti galvos dėl finansų. Būdamas medžiotoju gali veikti ką nori ir nereikia reikti jokių ataskaitų kaip leidi pinigus. Tokios sąlygos pritraukia tiek gerų, tiek blogų kėslų turinčius žmones tapti medžiotojais.

Gon Freecss yra labai draugiškas, paprastas, labai įžvalgus bei neįtikėtinai užsispyręs. Jeigu užsibrėžia pasiekti kokį nors tikslą, jis nesustoja kol jo nepasiekia, nesvarbu, jog šansai atrodo nepalankus jam. Praleidęs daug laiko miške, jis gerai sutaria su gyvūnais, o išskirtinis jo daiktas yra meškerė, su kuria jis sugeba daryti neįtikėtinus dalykus.

Gon pirmame medžiotojų atrankos etape susiranda draugų, kuriems stengiasi padėti visomis aplinkybėmis.

Killua Zoldyck iš pirmo žvilgsnio atrodo labai artimas Gon, tačiau iš tiesų jį užaugino žudikų klanas, kuris nuo gimimo ruošė jį tapti pačiu geriausiu žudiku bei šeimos galva. Killua pasižymi neįtikėtinu greičiu, jėga ir atsparumu nuodams.

Kurapika vienintelis likęs gyvas Kurta klano narys ir medžiotoju nori tapti vienu tikslu – kad atkeršytų žudikams. Jis paprastai yra ramesnis ir atrodo kaip protingiausias grupės narys.

Leorio Paradinight – atrodo kaip vyriausias (ir aukščiausias) grupės narys. Jo svajonė tapti mediku ir padėti visiems neturtingiems, negalintiems įsigyti reikalingų vaistų. Jis visuomet nešiojasi savo lagaminėlį su įvairiais vaistais.

Atskirai norėtųsi paminėti Hisoka Morow – klouną, juokdarį. Jis yra neįtikėtinai greitas, stiprus, serijinis žudikas ir nors pristatomas kaip neigiamas personažas, kurio visi bijo, vietoj to kad pakenktų Gon, jis dažniausiai jam padeda.

2011 seriale pirmosios dvidešimt serijų yra skirtos egzaminui, o po to nuotykiams po unikalų medžiotojų pasaulį. Hunter x Hunter taip pat sulaukė trijų filmų bei trisdešimt OVA epizodų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 148

Kūrimo metai: 2011 - 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę