Animacija. My Hero Academia

Aš nekenčiu hiperbolizuotų emocijų ir pagrindinių veikėjų myžnių. Šitas serialas turi abu.

Ar norėtumėte gyventi pasaulyje, kuriame 80% gyventojų turi kokių nors supergalių? Tiesa, daugelis supergalių yra mažos bei nereikšmingos ir tik nedaugelis sugeba padaryti ką nors tikrai ypatingo. Kadangi, daugelis žmonių turi kokių nors galių, tai daugelis nusikaltėlių taip pat turi kokių nors galių. Susidoroti su tokiais nusikaltėliais reikalingi superherojai. Šiame pasaulyje buvimas superheroju yra tokia pat normali profesija kaip buvimas daktaru ar teisininku. Kaip ir bet kurios profesijos atveju norint tapti profesionalu, reikia baigti universitetą.

Pagrindinis veikėjas yra nuoširdus ir labai didelis myžnius Izuku Midoriya. Nuo pat mažens jis svajojo tapti superherojumi, tačiau atėjus laikui, kai visi vaikai įgavo savo galias Izuku sužinojo, kad jis negali turėti jokių galių, nors abu jo tėvai turi nereikšmingas galias.

Nors ir susidūrė su neįveikiama kliūtimi Izuku vis tiek svajoja įstoti į superherojų universitetą ir vieną dieną tapti superherojumi. Vaikui į pagalbą ateina All Might, pats stipriausias gyvas superherojus bei Izuku dievaitis.

Su All Might treniruotėmis ir pagalba Izuku šiaip ne taip įstoja į savo svajonių universitetą. Čia jis sutinka daugybė kitų vaikų turinčių keistų galių, susiranda draugų ir priešų (kaip ir bet kuriame universite), tačiau čia jo kelionė tik prasideda. Dėstytojai čia yra labai griežti ir grasina išmesti studentus bet kuriuo metu.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2016 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)