Animacija. Wakfu

Aš manau, jog prancūzų animacija yra pati geriausia Europoje, deja, dėl kalbos barjero aš negaliu jai skirti tiek dėmesio kiek norėtųsi.

Tai yra prancūzų animacinis serialas (nors keletas serijų yra sukurta Japonijoje) sukurtas pagal to paties pavadinimo kompiuterinį žaidimą, apie kurį aš nieko negirdėjau.

Dėl to, kad serialas sukurtas pagal žaidimą, serialas atsineša labai keistą žodyną pavyzdžiui obuolys vadinamas Api. Tokių ir panašių žodžių seriale pilna ir nors ne visuomet aišku, ką tie žodžiai reiškia, tai netrukdo žiūrėti serialo.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Yugo, dvylikos metų berniukas. Atkeliavęs drakonas paliko vos gimusį vaiką auginti vyrui vardu Alibert. Alibert buvęs nuotykių ieškotojas tapo kabako savininku ir augindamas vaiką išmokino jį įvairių maisto gaminimo gudrybių. Tačiau dabar atėjo laikas Yugo surasti savo tikruosius tėvus ir jis leidžiasi į kelionę. Yugo turi magiškų galių teleportuotis iš vienos vietos į kitą (tai kažkiek primena žaidimą Portal).

Kartu su berniuku į kelionę leidžiasi grupė nuotykių ieškotojų.

Princess Amalia Sheran Sharm nenori grįžti pas savo tėvus ir vykdyti princesės pareigų, nes, jos nuomone, princesės gyvenimas yra nuobodus. Ji turi magiškų galių kontroliuoti augalų augimą.

Evangelyne princesės Amalia kompanionė ir asmens sargybinė. Ji įtraukiama į nuotykių sūkurį dėl princesės užgaidos. Jos pagrindinis ginklas yra lankas su magiškomis strėlėmis, kurios rodos niekada nesibaigia.

Sir Percedal of Sadlygrove vaidina, kad yra riteris, bet realiai dažniausiai elgiasi kaip mulkis. Drąsus mulkis, turėčiau pasakyti. Jis turi kardą, kuriame įkalintas demonas. Kadangi, karde yra demonas, tai kardas ne tik gali kalbėti, bet taip pat ir keisti formą priklausomai nuo kokio priešo reikia gintis.

Ruel Stroud yra Alibert draugas ir buvęs nuotykių ieškojimo partneris. Keliauja kartu, kad apsaugotų vaiką nuo nelaimių. Jis turi tik vieną silpnybę – pinigus. Žodžiai apie pinigus pažadins jį iš giliausio miego. Nors jis vaizduoja labai neturtingą ir rengiasi atitinkamai, tačiau yra vienas iš turtingiausių šio pasaulio žmonių.

Šis serialas man šiek tiek primena Avatar: The Last Airbender, vis tik turėčiau perspėti, jog serialas yra vaikiškas ir kažkokių gilių minčių tikėtis nereikėtų. Tiesiog grupė keliauja ir kiekvienoje serijoje (dažniausiai) patiria po naują mažą nuotykį.

Serijos ilgis: 22min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 70 +5 OVA

Kūrimo metai: 2008 – 2017

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)