Animacija. Hinomaru Sumo

Sumo man iki šiol atrodė kvailiausias sportas. Žmonės specialiai tampa nutukusiais, kad galėtų laimėti. Nutukimas gyvenimo tikrai nepalengvina, nebent jie turi erdvesnius lėktuvus, autobusus ir automobilius nei mes…

Pagrindinis serialo veikėjas yra Hinomaru Ushio, jis mokyklos laikais tapo Yokozuna (čempiono atitikmuo) du kartus, tačiau dėl ūgio jo sėkmė nusisuko. Dabar jo ūgis yra 167, tačiau pagal oficialias sumo taisykles, kovotojai turi būti nežemesni nei 173 (minėjau, kad tai kvailas sportas). Vienintelis Ushio būdas tapti profesionalu yra tapti universiteto turnyru nugalėtoju, kuriems yra padaroma išimtis (čia tikrai, ar tik šitame anime?). Tai nebus padaryti lengva, nes daugybė studentų nori tapti profesionalais, o keletas iš jų yra tarsi gimę šitam sportui.

Ushio iš pradžių planuoja prisijungti prie mokyklos turinčios stiprias sumo tradicijas, tačiau pasiklydęs mieste jis netyčia užtinka Shinya Ozeki vienintelį Odachi High sumo klubo narį sportuojantį patį su savimi. Susižavėjęs vaikino užsidegimu nusprendžia prisijungti prie šio klubo.

Shinya Ozeki yra Odachi High sumo klubo kapitonas ir vienintelis narys ilgą laiką. Jis yra labai geros širdies bei draugiškas žmogus.

Yuma Gojo buvęs karate čempionas mokyklos laikais, dabar tapęs gaujos lyderiu terorizuojančios kitus studentus. Yuma pralaimi dvikovą su Ushio ir kaip pasekmė turi prisijungti prie sumo klubo. Iš pradžių šiek tiek nepatenkintas staiga ima mėgautis sumo.

Chihiro Kunisaki buvęs imtynių čempionas dabar siekia tapti mišrių kovos menų čempionu. Jis prisijungė prie klubo pralaimėjęs kovą Ushio. Kunisaki mano, jog sumo treniruotės padės jam pasiekti tikslą tapti mišrių kovos menų čempionu.

Kei Mitsuhashi labai mažas ir smulkus naujokas. Jį pamatę, jūs savęs klausite: ką toks žmogus veikia sumo? Būtent dėl to jis ir yra seriale.

Kirihito Tsuji yra buvęs sumo kovotojas bei Ushio draugas. Dabar jo pareigos yra būti sumo treneriu.

Reina Gojo mokyklos prezidentė bei Yuma sesuo. Jinai šiaip deklaruoja nemėgimą sumo, tačiau visaip stengiasi padėti savo broliui ir sumo klubui atitinkamai.

Chizuko Hori dar viena mergina, klubo vadybininkė, kuri yra labai stipriai susižavėjusi Ushio.

Tai serialas apie tai, kaip daugelis žmonių nurašo Ushio, nes jis neatitinka sumo standartu, nors vaikinas ir degia neįtikėtina meile sportui. Tai serialas apie komandą, kurią nurašo visi, nes jie yra naujokai ir neturi gilių sumo tradicijų.

Aš tikrai niekada netapsiu sumo fanu, tačiau šis serialas žiūrisi visai smagiai.

Serijos ilgis: 22min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2018 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)