Animacija. The Promised Neverland

Tai yra dramatiškiausias šių metų serialas.

Didžiulė grupė vaikų gyvena vaikų namuose su viena moterimi, kurią vadina mama. Vaikai gyvena didžiulėje aptvertoje teritorijoje, kurioje yra jų pastatas, kiemas, ir šiek tiek miško. Čia vaikai mokosi, atlieka namų ruošos darbus, žaidžia kieme bei miške. Vaikų amžius svyruoja nuo kelių mėnesių iki vienuolikos metų. Vaikai gyvena laimingą, nerūpestingą gyvenimą. Jų idilę kartas nuo karto pertraukia įvaikinimas. Visi svajoja būti įvaikinti, tačiau visuomet sunku atsisveikinti su vaiku, su kuriuo praleidai daug laiko.

Vieną vakarą Emma ir Norman sužino, kad jų pasakiška vaikystė yra melas. Jie gyvena ne vaikų namuose, bet fermoje. Vaikai iš tiesų nėra įvaikinami, bet suvalgomi monstrų. Vaikai yra auginami dėl smegenų, todėl kuo protingesni vaikai, tuo ilgiau gali džiaugtis gyvenimu fermoje.

Emma, Norman ir Ray yra tris vyriausi ir patys protingiausi vaikai fermoje. Kartu jie ruošia planą kaip pabėgti iš fermos, kurią juosia labai didelė tvora. Iš pradžių Ray nori išgelbėti tik juos tris ir dar gal pora vyresnių vaikų, tačiau optimistė Emma nori pabėgti su visais vaikais.

Visi trys vaikai yra gana skirtingo charakterio. Emma yra optimistė ir visuomet tikisi surasti geriausią variantą, kuris padės visiems, labai myli visus vaikus ir stengiasi su jais praleisti kuo daugiau laiko.

Ray yra priešingas Emmai, rodos, jis niekada nėra laimingas, didžiąją dalį laiko praleidžia mokydamasis, dažniausiai vienas atskirai nuo kitų vaikų.

Norman turbūt reiktų apibūdinti kaip tarpinį variantą tarp Emmos ir Ray. Norman stengiasi, kad visi vaikai būtų laimingi, tačiau jis ne tik protingas, bet ir suktas. Jis gali būti griežtas, kai to reikia.

Taip pat norėčiau paminėti mamą Isabella, jinai visuomet šypsosi ir apsimeta, kad yra laiminga, kai ją mato vaikai, tačiau jinai gali būti labai klastinga ir žiauri, kai to reikalauja aplinkybės. Be kita ko jinai turi neįtikėtinai gerą fizinę formą, gana greitai gali apibėgti visą fermos teritoriją ir surasti pasiklydusius vaikus.

Šis serialas šiek tiek primena žiūrėjimą į tiksinčią bombą. Nuo pirmų epizodų žiūrovui parodoma kas laukia ir užsimenama kiek laiko liko. Nuolat tikėsi, kad jie pabėgs, tačiau kiekvieną kartą atsiranda vis nauja kliūtis.

Antrąjį sezoną žada pristatyti 2020 metais. Nekantriai jo laukiu.

Serijos ilgis: 25 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2019 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)