Animacija. Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious

Šio serialo priimti rimtai neįmanoma.

Ristarte yra jauna/nauja deivė, ji gauna užduoti išgelbėti Gaeabrande pasaulį nuo demonų. Tai yra labai sunki užduotis, beveik neįgyvendina. Kad įvykdytų užduotį Ristarte turi išsikviesti herojų iš kito pasaulio. Jinai turi labai atsakingai išsirinkti herojų, nes gali pakviesti tik vieną. Jeigu herojus žūsta, tuomet pasaulis irgi pasmerktas.

Pritrūkusi kantrybės Ristarte pasirenka Seiya Ryuguin, kurio pradiniai duomenys yra gerokai geresni, nei kitų kandidatų. Tik iškvietusi Seiya, Ristarte supranta pagrindinį jo trūkumą: vaikinas yra ypatingai atsargus. Jis atsisako kautis, net prieš silpniausius monstrus, jeigu nesijaučia užtikrintas, dažnai tai reiškia, kad jis turi būti dešimt kartų stipresnis už monstrą.

Seiya yra tikras gražuolis ir Ristarte iš karto jį įsimyli, tačiau Seiya nori tik treniruotis ir kelti savo lygį. Jis krinta į akį, ne tik Ristarte, bet ir kitoms deivėms gyvenančioms dievų pasaulyje (danguje?).

Seiya visą laiką laiką elgiasi netaktiškai, paranoiškai, jis nepasitiki nieko, net ir Ristarte. Ristarte kaip deivė, turi dvi galias, kurios turėtų padėti herojui. Pirmiausiai jinai gali pagydyti veikėją. Antra, jinai gali atidaryti vartus tarp Gaeabrande ir dievų pasaulio, taip suteikdama šansą herojui pabėgti, kai padėtis tampa per daug sudėtinga, bei leisdama iš dievų pasaulio atkeliauti tiksliai į tą vietą, kur herojus nori, sutaupydama kelionių laiko.

Prie šio dvejetuko taip pat prisideda du vaikai Mash ir Elulu, kurie turėtų tapti pagalbininkais pagrindiniam herojui, tačiau Seiya juos ignoruoja ir duoda užduotis tik nešioti jo daiktus.

Kaip jau minėjau pradžioje, tai yra komedija superdėtomis emocijomis ir rimtų kovų su demonai yra ne tiek ir daug.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)