Animacija. Harley Quinn

Harley Quinn pagaliau gavo savo animacinį serialą. Greičiausiai tam stipriai padėjo prieš (jau net!) keturis metus pasirodęs Suicide Squad. Vienintelis klausimas, kuris man neduoda ramybės: kokiai auditorijai skirtas šitas serialas?

Šio serialo veikėjai keikiasi daugiau nei jūreiviai, pagal keiksmažodžių per minutę skaičių galėtų varžytis su South park, bet, deja, tai vienintelė kategorija, kur galėtų varžytis. Keiksmažodžių skaičius vaikiško serialo nepaverčia serialu suaugusiems. Ir aš sakau, kad tai vaikiškas serialas, nes temos nagrinėjamos šiame seriale yra labai paprastos, kaip mokyklinukams skirtuose animaciniuose serialuose: meilė, draugystė, išdavystė… Veikėjai neturi to gylio, kurio norėtųsi suaugusiems skirtiems multikams.

Jeigu norite, pažiūrėti vieną seriją ir nuspręsti šitas serialas skirtas jums ar ne, rekomenduočiau žiūrėti iš karto dešimtą seriją. Šiose serijoje Harley Quinn apsilanko savo tėvų namuose. Nežinau, kiek šita serija atitinka šios veikėjos istorijas komiksuose, bet wow… this is F…ed up. Aišku, turiu perspėti, jog serijos yra šiek tiek susiję. Daug žalos nepatirsite žiūrėdami ne iš eilės, vis dėl to žiūrėjimas iš eilės įneš biški aiškumo.

Istorija juda maždaug taip. Harley Quinn išsiskiria su Joker ir bando jį išmesti iš galvos. Tuo pačiu jinai nori įrodyti, kad jinai kietesnė nei Joker, kad gali viena pati atlikti baisų nusikaltimą bei, kad yra verta didelių geriečių dėmesio. Jos noras įrodyti, kad jinai yra lygiavertė Joker, nuveda ja siekti narystės ir pripažinimo Legion of Doom organizacijoje, kuri vienija visus blogiukus.

Tiesa, šitoje intrigoje Harley Quinn nėra viena. Ją palaiko jos geriausia draugė Poison Ivy. Harley Quinn taip pat užverbuoja į savo komandą keletą antraeilių blogiukų: Clayface, Doctor Psycho, King Shark. Nežinau kaip jūs, bet nei vieno iš šių blogiukų aš anksčiau nežinojau.

Clayface gali pakeisti formą ir įkūnyti bet kuri personažą. Jo svajonė yra tapti aktoriumi, todėl jis bando prisigalvoti visokių keistų istorijų apie personažus, kuriuos jam reikia įkūnyti.

Doctor Psycho – gali mintimis valdyti daiktus, taip pat įsibrauti į kokio nors žmogaus smegenų gelmes.

King Shark yra tiesiog didelis, stambus, stiprus ryklys. Bent jau šiame seriale jokių specialių galių nepademonstravo.

Aišku, serialo metu sutiksite daug įvairių personažų iš DC Universe: Batman, Robin, Lex Luthor ir kitų, kurių neminėsiu…

Šiame seriale mane labiausiai sudomino Poison Ivy. Niekada neatkreipiau dėmesio į ją, greičiausiai dėl to, kad jinai visuomet būdavo antraeilis blogiukas. Tačiau šiame seriale Poison Ivy yra pavaizduota kaip protinga, ryžtinga moteris, kuri kovoja už Žemės gerovę. Atsižvelgiant į tai, kad globalinis atšilimas grėsina mums visiems, Poison Ivy turėtų būti priimta į Teisingumo lygą.

Tai žiūrėti šį serialą ar ne? Nežinau, spręskite patys.

Serijos ilgis: 23 min.

Sezonų skaičius: 1 -?

Epizodų skaičius: 13 -?

Kūrimo metai: 2019 -?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)