Animacija. The Owl House

Disney turi vardą, kaip gerų filmų vaikams kūrėjas, tačiau aš niekada negalvojau apie Disney, kaip gerų animacinių serialų kūrėją. Gal laikas pakeisti savo nuomonę?

Šis serialas man kaip Amphibia bei Gravity Falls hibridas. Beje, dalis žmonių kuriančių šį serialą anksčiau yra dirbę prie Gravity Falls.

Šiame seriale kaip ir Amphibia pagrindinis personažas yra mergaitė, kuri persikėlė į kitą pasaulį.

Luz Noceda yra keturiolikos metų mergaitė, kurios kūrybiškumo bei fantazijos niekas negali suprasti. Mama norėdama atvesti savo dukrą į realų pasaulį išsiunčia ją į buhalterių vasaros stovyklą. Luz vietoj to persikelia į fantastinį pasaulį, kur tampa raganos Eda the Owl Lady mokine. Eda yra ieškoma nusikaltėlė už tai, kad pardavinėja daiktus iš žmonių pasaulio, nors nesupranta kaip nei vienu naudotis. Eda yra nusistačiusi prieš mokyklos instituciją (čia turbūt, kad vaikams labiau įtikti) ir mano, jog gyvenimas gali išmokyti visko ko reikia. Tuo tarpu Luz svajoja išmokti burtų ir pati tapti ragana. Seriale mes pamatysime, jog Eda nėra gera mokytoja.

Priešingai nei Amphibia mergaitė nėra įkalinta ir pati renkasi čia būti. Jinai taip pat gali paskambinti savo mamai ir meluoti, kad jai patinka vasaros stovykloje. Kaip tai veikia? Gal tiesiog nesigilinkim…

Be mano jau minėtų dviejų pagrindinių veikėjų yra trečias - King of Demons. Po skambiu pavadinimu slepiasi nuskriaustas ir dažnai nesuprastas, neturintis specialių galių mažas demonas, kurį galima būtų prilyginti kačiukui.

Yra keletas priežasčių, dėl ko aš esu didelis šio animacinio serialo fanas. Visų pirmą yra nuostabus piešimo stilius, kurį jūs galite matyti ir paveiksliukuose.

Antra priežastis yra įdomus, originalus pasaulis. Veiksmas vyksta Boiling Isles. Čia gyvena įvairūs padarai, monstrai, raganos, burtininkai. Čia lyja rūgštiniai lietūs ir vyksta daugybė kitų keistų dalykų. Edos namas ar bent jau jo dalis yra gyvas. Durys turi pelėdą, kuri kartais bendrauja gyventojais ir išreiškia įvairias nuomones.

Jeigu jums patiko Amphibia esu tikras, kad patiks ir šitas serialas. Beje, serialas jau buvo atnaujintas antram sezonui.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1 -?

Epizodų skaičius: 10 -?

Kūrimo metai: 2020 -?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę