Animacija. Gravity Falls

Kur geriau praleisti vasaros atostogas, jei ne pas senelį?

Dvylikos metų dvyniai Dipper ir Mabel Pines atvyksta atostogauti pas savo senelį Stanford "Grunkle Stan" Pines į Gravity Falls. Serialas sukasi apie šiuos vaikus ir jų patiriamus fantastiškus, mistinius nuotykius, tarp kurių yra ir kelionės laiku, ir kova su miško elfais.

Grunkle Stan yra piktas, susiraukęs, niurzglys dažniausiai viskuo labai nepatenkintas sukčius. Stan turi parduotuvę bei muziejų Mistery Shack, kuriame turistai gali nusipirkti įvairių niekučių ir pamatyti mistinius Gravity Falls padarus. Savaime suprantama, visi tie padarai yra išgalvoti Stan. Pačiam Stan rūpi tiek vienas dalykas – kaip išmelžti daugiau pinigų iš turistų.

Dipper netyčia rado žurnalą pažymėta „3“, kuris jam padeda išspręsti įvairias mistines mįsles. Dipper niekaip negali suprasti, kodėl Stan rodo išgalvotus mistinius gyvūnus, kai aplinkui tiek daug tikrų. Dipper yra įsimylėjęs penkiolikmetę Mistery Shack pardavėją Wendy, norėdamas padaryti jai įspūdį berniukas stengiasi vaizduoti suaugusį ir nedaryti vaikiškų dalykų, dėl ko dažnai užgauna savo sesę.

Mabel yra labai energinga optimistė, mėgstanti ryškias spalvas, turi savo gyvūną – paršiuką. Kaip dažnai jinai padeda savo broliui spręsti mįsles, taip dažnai jinai sukelia problemas, dėl kurių Dipper turi viską mesti ir ją gelbėti.

Soos – Mistery Shack darbininkas, gana kvailas, tačiau tuo pačiu mielas ir stengiasi padėti kuo gali.

Ką tikrai reikėtų pagirti – tai piešimo stilių, šiais laikais taip gražiai nupieštų animacinių serialų yra labai nedaug.

Šiuo metu yra parodytas tik pirmasis sezonas, antrasis turėtų prasidėti kažkada 2014 vasarą.

Geriausias epizodas. Pasirinkau tryliktą seriją Boss Mabel. Mabel pastebėjusi, kad Stan yra labai piktas ir nemandagus pasiryžusi įrodyti, kad verslą reikia tvarkyti kitaip. Senelis pasiūlo lažybas: kas uždirbs daugiau pinigų per vieną dieną ar Mabel vadovaudama Mistery Shack ar Stan atostogaudamas. Mabel įveda naujas taisykles būdama labai mandagi leidžia darbuotojams daryti viską ką jie nori. Netrukus paaiškėja, jog niekas nenori klausyti mergaitės ir Mabel lieka dirbti viena. Tuo tarpu Stan nuvažiuoja į žaidimą, kas bus milijonierius ir nesugeba atsakyti į milijono vertą klausimą. Kaip baigėsi lažybos sužinosite pažiūrėję seriją.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 20

Kūrimo metai: 2012-?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę