Animacija. Amphibia

Leiskit jums pristatyti karščiausią serialą vaikams šiais metais. Žinau, kad metai dar nesibaigė, bet prašokti šį serialą tikrai bus sunku.

Prisipažinsiu, kad šis vaikiškas serialas mane pakerėjo nuo pirmos minutės. Jeigu jums patiko Hilda, tai manau, kad patiks ir šis serialas, nors realiai tarp šių dviejų serialų surasti panašumų bus sunku.

Pagrindinė veikėja trylikos metų mergaitė Anne Boonchuy atsitiktinai patekusi į varlių pasaulį. Vietiniai gyventojai laiko Anne monstru, tačiau Hopadiah "Hop Pop" Plantar sutinka priglausti mergaitę savo namuose, kurie yra šiek tiek toliau nuo varlių miestelio, todėl varlėms nereikia kiekvieną dieną sutikti Anne ir jos bijoti. Hopadiah namuose Anne gauna rūsį, kaip savo nuosavą kambarį. Hopadian yra senelis ir gyvena su dviem anūkais: Sprig Plantar bei Polly Plantar.

Įdomu tai, kad mažos varlės t. y. Polly yra buožgalvis (kaip ir turėtų būti realiame pasaulyje). Tuo tarpu Sprig turbūt jau turėtų būti paauglys, kadangi jau yra varlė, tačiau dar priklauso vaikų, o ne suaugusiųjų kategorijai. Sprig buvo sunku pritapti prie vietinių varliukų, todėl jis greitai suranda bendrą kalbą su Anne.

Sprig ir Anne kartu patiria daug nuotykių. Kaip pastebėjau, daugelis nuotykių prasideda tuo, kad Anne nori padaryti ką nors ką senelis Hopadian uždraudė. Sprig kaip ir iš pradžių nenori nusižengti senelio taisyklėms, bet Anne greitai sugeba jį įtikinti prisijungti prie jos.

Šiame pasaulyje varlės kaip transporto priemones naudoja sraiges ir kitus vabalus kaip pavyzdžiui boružes. Sūrį gauna iš vikšrų. Pasaulis yra labai įdomus ir, sakyčiau, unikalus. Būtent gerai sukurtas pasaulis yra priežastis, kodėl laukiu kiekvienos serijos.

Šį serialą sukūrė Matt Braly, kuris ankščiau dirbo prie Gravity Falls, Steven Universe bei Big City Greens, be jokios abejonės šių serialų įtaką tikrai galite rasti Amphibia pasaulyje. Disney jau dabar užsakė antrą serialo sezoną.

Serijos ilgis: du epizodai po 11 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 20

Kūrimo metai: 2019-?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)