Animacija. Hilda

Leiskite jums pristatyti geriausią šių metų animacinį serialą taip pat atkreipti Steven Universe fanų dėmesį.

Iš pirmo žvilgsnio šie serialai atrodo labai skirtingi. Vieno pagrindinis veikėjas yra berniukas, kito – mergaitė. Viename – ateiviai, kosmosas fantastika, kitame – troliai ir pasakos. Ir vis dėl to, aš manau, jog didžioji fanų dalis tarp šių serialų turėtų persidengti.

Pirmas dalykas, kurį norėčiau pasakyti apie šį serialą: ar atkreipėte dėmesį į spalvas? Nežinau nei vieno kito animacinio serialo su panašia spalvų gama.

Šis serialas pastatytas pagal to paties pavadinimo knygutes vaikams. Pagrindinis personažas kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo yra maža mergaitė Hilda. Serialas nėra visiškai tipinis, tačiau tai puikiai paaiškinama, kadangi pirmas sezonas yra sukurtas pagal keturias pirmas knygas.

Ką reiškia netipinis? Matote pirmuose epizoduose Hilda gyvena vienkiemyje šalia miško, tačiau turi problemą – nematomi žmonės nori, kad ji ir jos mama išsikraustytų. Mergaitė kovoja visais būdais už galimybę likti.

Sezono eigoje Hilda su mama yra priverstos persikraustyti į Trolberg. Iš pradžių mergaitė mano, kad mieste bus nuobodu, nes nėra nei gamtos, nei fantastinių būtybių, o pats miestas aptvertas milžiniška tvora. Deja, kaip paaiškėja, jinai klysta net ir miesto teritorijoje gyvena daugybė fantastinių būtybių.

Persikrausčiusi į Trolberg Hilda susipažįsta su dviem vaikais. David – berniukas, kuris bijo absoliučiai visko, neaišku, kodėl jis leidžiasi į pavojingus nuotykius su Hilda. Frida yra labai pareiginga, linkusi viską suplanuoti iš anksto, moksliukė. Šiaip sunku patikėti, kad realybėje tokie skirtingi vaikai taptų draugais, bet ta skirtinga dinamika labai gerai veikia seriale.

Įdomi detalė, kadangi, pagrindiniai personažai yra maži vaikai, tai paaugliai pavaizduoti kaip košmarų deivės.

Iš visų fantastinių būtybių man labiausiai patiko naminukai bei vieta kur jie gyvena.

Jau paskelbta, kad bus kuriamas šio serialo antras sezonas, kurio aš nekantriai lauksiu.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2018 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę