Animacija. Initial D

Šis anime skirtas tikriems automobilių fanatams. Jame pateikiama tikrai daug techninių detalių.

Apie šį anime pasakysiu tą patį, ką sakau apie visus sporto anime: nieko nesuprantu apie automobilius, bet tai netrukdo mėgautis serialu.

Pagrindinis serialo veikėjas yra moksleivis (pirmame sezone) Takumi Fujiwara, kuris vakarais su draugu uždarbiauja degalinėje, o rytais padeda savo tėvo verslui. Takumi visiškai nieko nesupranta apie automobilius, nors tėvas verčia jį išvežioti tofu nuo dvylikos metų.

Pirmojo sezono veiksmas vyksta prefektūroje vadinamoje Gunma. Tai serialas apie nelegalias varžybas siaurais kalnų keliais. Toks vienas klausimas: jeigu visi žino apie nelegalias lenktynes ir jas susirenka žiūrėti daug žmonių, kodėl nei viename epizode nepasirodė policija?

Takumi vairuoja savo tėvo Toyota Sprinter AE86 Trueno GT Apex ir yra greičiausias nusileidime nuo Akina kalno, tačiau priešingai nei kiti lenktynininkai Takumi nesimėgauja važiuodamas greitai (bent jau iš pradžių), jam tai tik darbas.

RedSuns klubas meta iššūkį Akina SpeedStars klubui dėl lenktynių Akina kalno keliu. Akina SpeedStars neturi jokių šansų laimėti, tačiau jo nariai ima maldauti Takumi tėvą, seniau garsėjusį kaip greičiausią lenktynininką, jiems padėti. Takumi tėvas atsisako, tačiau nusiunčia savo sūnų. Taip prasideda Takumi kelionė į nelegalių lenktynių pasaulį. Po pirmų laimėtų varžybų iš visur atvažiuoja žmonės mesti iššūkį Takumi.

Tarpus tarp lenktynių užpildo Takumi bei jo draugų nesėkmingi bandymai bendrauti su merginomis. Jeigu nebūtų tų romantinių nesėkmių, tai visas serialas atrodytų kaip Need for Speed žaidimas.

Vienas dalykas, kas man kliuvo žiūrint šį serialą, neįtikėtinai mažai avarijų ir nei viena nesibaigė mirtinai. Aš suprantu, kad jie yra vieni geriausių lenktynininkų, tačiau tai yra pačios pavojingiausios lenktynės kokias galima sugalvoti.

Beje, daugelis trasų ir vietovių pavaizduotų šiame seriale yra tikros.

Tai pirmas kartas, kai sakau tokį trūkumą apie serialą ir turbūt greitu metu jo nepasakysiu, tačiau sezonų piešimo stiliai skiriasi. Kartais labai neženkliai, tačiau tarp pirmo ir antro neįmanoma pažinti antraeilių veikėjų.

Paskutinė mintis apie šį serialą. Takumi tėvas yra kažkoks keistas, daugelis tėvų draustų savo vaikams lenktyniauti, bet Takumi tėvas jį skatina, nors pats vaikinas nerodo didelio užsidegimo iš pradžių.

Jeigu mėgstate lenktynes šis anime yra jums.

Serijos ilgis: 25 min.

Sezonų skaičius: 5?

Epizodų skaičius: 87?

Kūrimo metai: 1998 – 2014

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)