Animacija. Nomad from Nowhere

Pakalbėkime apie pigią animaciją. Aš, sąžiningai sakant, nežinau, kiek kainuoja sukurti vieną šio serialo serija, bet jis atrodo kaip sukurtas su MS Paint.

Pati idėja nėra tokia bloga, kaip jo grafika. Don Paragon paskelbia premija žmogui, kuris pristatys jam Nomad from Nowhere. Nomad yra pateikiamas kaip labai stiprus, labai blogas, juodosios magijos burtininkas, kuris gali sunaikinti visą pasaulį.

Toth su komanda išvyksta gaudyti Nomad. Ir pirmame epizode jai pavyksta surasti paslaptingąjį Nomad. Paaiškėja, kad Nomad nekalba. Ar jis yra nebylys ar nekalba iš principo šito mes nesužinome, bet kokiu atveju savo emocijas ir norus jis bando reikšti gestai, tačiau daugeliui sunku jį suprasti.

Pirmoje serijoje mes sužinome, kad vienintelė magija, kurią gali daryti Nomad yra suploti rankomis kas paverčia negyvus daiktus gyvais t. y. akmenys įgauna akis, rankas, kojas. Tas pats gali atsitikti su šluota ar kitais daiktais. Jo magija negalioja ant gyvų padarų t. y. žmonių, gyvūnų, paukščių. Taip pat įdomi detalė, kad jo magija negalioja ant daiktų padarytų iš žmogaus kaulų.

Taip prasideda serialas, kuriame visi vaikosi Nomad po visą pasaulį, kurio didžiąją dalį sudaro dykuma.

Toth yra grupės atsakingos už vaikymąsi lyderė. Čia turbūt reiktų sakyti, jog šis multikas yra pažangus, nes moteris vadovauja grupei vyrų. Toth yra griežta ir reikli lyderė. Jinai sako, kad paaukotų bet ką, kad tik pagautų Nomad, tačiau savo žodžių darbais nepagrindžia.

Kitas svarbus personažas yra Skout. Ji atrodo kaip moksleivė atsidūrusi ne vietoje ir ne laiku. Ji nemoka kovoti, yra gėrio įsikūnijimas ir savo žinių semiasi iš daugybės knygų, kurias stengiasi visuomet pasiimti kartu.

Jeigu pažiūrėsite į filmo dizainą, tai atrodys, kad filmo kūrėjai nusipirko kelis stock images rinkinius. Viename rinkinyje buvo Nomad ir Skout, kitame – Toth, trečiami visi antraeiliai personažai. Personažų stilius nėra visiškai skirtingas, tačiau pakankamai skirtingas, kad rėžtų akį ir atrodytų, jog jie nepriklauso vienai istorijai.

Kažkodėl kalbant apie šį serialą norėtųsi pavartoti žodžius, kuriais dažniausiai apibūdinama sovietinė kūryba – geroji animacija.

Serijos ilgis: 10 – 14 min.

Epizodų skaičius: 12?

Kūrimo metai: 2018

Nuorodos:

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)