Animacija. Fish police

Pakalbėkime apie serialą, kuris buvo nutrauktas gerokai per anksti.

Šį serialą pirmą kartą pamačiau vaikystėje per Cartoon Network. Jis man labai patiko, bet jis buvo nevaikiškas. Kita vertus 90-taisiais visokių keistų dalykų parodė per televizija, tai šitas darbas gal ir neturėtų labai išsiskirti.

Šis serialas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo komiksą, apie kurį būtinai pakalbėsime ateityje. Veiksmas vyksta vandenyno dugne. Daugelis personažų yra įvairios žuvys, tačiau tarp veikėjų taip pat yra kalmaras. Serialas yra sukurtas film noir stiliumi t. y. mes žiūrovai girdime pagrindinio veikėjo mintis.

Kalbant apie pagrindinį veikėją – tai inspektorius Gil. Kaip ir priklauso pagal visus stereotipus jis nėra labai tvarkingas ar pareigingas. Jis taip pat žavisi visomis naujomis merginomis, nors jau penkis metus draugauja Pearl, kuri yra nedidelės užkandinės savininkė.

Detektyvas Catship yra Gil partneris pasižymintis neįtikėtinomis persirengimo galimybėmis.

Policijos šefas Abalone yra piktas ir viskuo nepatenkintas, jis stengiasi padaryti viską, kad miesto meras būtų laimingas.

Pristačius pagrindinius geruosius personažus, pakalbėkime apie bloguosius. Pagrindinis blogietis yra Biscotti Calamari. Visa jo veikla yra taip gerai suplanuota, kad policija negali niekaip pagauti jo su įkalčiais.

Sharkster yra ryklys, Calmari advokatas, kuris stengiasi padaryti viską, kad bet kokie kaltinimai jo klientui būtų tuoj pat panaikinti.

Serialas sukasi apie Gil ir Calmari tarpusavo kovą. Gil nori prigauti nusikalstamos organizacijos bosą bet kokia kaina, tačiau Calmari yra per daug apsukrus.

Iliustracijos gan prastos, nes serialas yra labai senas. Norėčiau, kad kas nors atgaivintų šį serialą, bet greičiausiai taip neatsitiks.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 6

Kūrimo metai: 1992

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)