Animacija. Rokka: Braves of the Six Flowers

Man rodos, šį kartą demonų dievas nugalės.

Praeityje Likimo deivė susikovė su Demonų dievų, deja, Likimo deivei nugalėti nepavyko, jinai užmigdė Demonų dievą tik laikinai. Maždaug kas trisšimtus metų Likimo deivė suteikia šešiems išrinktiesiems specialų ženklą, jie privalo nuvykti į specialią vietą ir susikauti su Demonų dievu. Išrinktaisiais paprastai tampa patys stipriausi pasaulio žmonės. Tai žinant, kažkas ėmė žudyti stipriausius žmones.

Istorija prasideda, kai vaikinas vardu Adlet Mayer atvyksta į Pienos karalystės sostinę ir apsiskelbia stipriausiu pasaulio žmogumi. Deja, Adlet yra pagrindinis šio serialo veikėjas. Adlet nuolatinis kartojimas, kad jis yra stipriausias tikrai užknisa, ne tik mane, bet ir kitus serialo veikėjus. Mes tikrai negalime sakyti, jog Adlet yra stipriausias matuojant fizine jėga, tačiau vaikinas yra labai gudrus ir turi daugybę slaptų ginklų.

Nashetania Loei Piena Augustra t. y. Pienos princesė taip pat yra Peilių šventoji. Jinai turi specialią galią magiškai iš niekur ištraukti daugybę peilių ir juos valdyti.

Fremy Speeddraw yra Parako Šventoji, jinai turi specialią galią iš niekur sukurti šautuvo šovinį. Manau, bus nedidelis spoileris, jeigu pasakysiu, kad Fremy yra demono ir žmogaus vaikas.

Goldof Auora yra riteris, ilgametis princesės Nashetania ištikimas tarnas, taip pat įsimylėjęs princesę.

Visi keturi atvyksta į sutartą šešių išrinktųjų susitikimo vietą ir sužino, kad jų laukia dar trys išrinktieji. Beje, kelionei skirta pusę sezono.

Chamo Rosso yra maža mergaitė, kuri gali išvemti visą pelkę. Jinai yra Pelkės šventoji.

Mora Chester – kalnų šventoji. Labai galinga, klastinga ir valdžios siekianti moteris. Jinai stengiasi sudoroti visus, kurie jai prieštarauja.

Hans Humpty – labai suktas samdomas žudikas, kuris savo elgesiu ir kalba stengiasi pamėgdžioti kates.

Problema, kad žmonių, kurie sako, kad yra išrinktieji yra septini, nors turėtų būti šeši. Vadinasi vienas iš jų meluoja ir dirba Demonų dievui. Vietoj to, kad imtų ir kaip nors logiškai išsiaiškintų kas yra apsimetėlis, jie ima kovoti tarp savęs. Negana to, kad jie žaloja vieni kitus, dėl ko Demonų dievas turėtų trinti rankas (gaila to neparodo), tačiau Adlet turi daugybę bombų ir kitokių ginklų, kuriuos iššvaisto tarpusavio kovai. Logiškai mąstant, Adlet atsargos turėtų būti labai ribotos, priešingai nei Nashetania ar kitų šventųjų, kurie savo magija kuria ginklus iš niekur.

Turbūt bus nedidelis spoileris, jei pasakysiu, kad po visų kovų, jie išsiaiškina kas buvo išdavikas ir tuomet prie jų prisijungia Rolonia Manchetta t.y išrinktųjų vėl tampa septyni. Deja, antro sezono serialas neturėjo.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)