Animacija. Armed Girl's Machiavellism

Mokykla, kurioje greičiausiai nenorėtumėte mokytis.

Na gerai, jeigu esate mergina, galbūt tai yra jūsų svajonių mokykla (bet nebūtinai jums patiks šitas anime). Privati Aichi Symbiosis Academy seniau buvo tik merginų mokykla, tačiau vieną kartą praeityje mokyklos savininkai nusprendė atverti ją ir berniukams. Tai labai šokiravo merginas, todėl joms buvo leista apsiginkluoti kardais. Dabar tvarką mokykloje palaiko penkių kardų taryba.

Į mokykla dažniausiai siunčiami visokie neklaužados, merginos puikiai įvaldžiusios savo ginklus, todėl greitai „perauklėja“ naujokus. Visi vaikinai dėvi makiažą ir bijo kaip nors netyčia įžeisti merginas. Čia prasideda serialas.

Fudou Nomura yra naujokas mokykloje, kaip ir kiti vaikinai jis čia atsiųstas perauklėjimui, už tai ką iškrėtė kitoje mokykloje, tačiau jis nėra tipinis neklaužada, širdyje jis yra geras. Atėjęs į mokyklą jis sužino, kad norint išeiti į miestą, reikia surinkti penkių kardų antspaudus, nuo šiol tai yra jo tikslas.

Rin Onigawara – mergina su kauke, jinai yra griežčiausiai nusiteikusi prieš neklaužadas ir pirmoji užsimoja juos paauklėti. Kaip jai sekasi sužinosite pirmoje serijoje.

Mary Kikakujou – prancūzų kilmės mergina, todėl savo ginklu pasirenka špagą.

Warabi Hanasaka yra didelės meškos Kyoubou ir jos meškiuko Domou savininkė, turinti labai įkyrų juoką bent jau angliškame įgarsinime. Tą seriją, kur jinai yra pagrindinė man norėjosi praleisti.

Satori Tamaba – mano kuklia nuomone yra psichopatė, jinai nesupranta kitų žmonių jausmų, emocijų, reakcijų, taip pat nežino kaip į jas atsakyti. Jinai mėgsta manipuliuoti kitais, kad pasiektų norimą rezultatą.

Tsukuyo Inaba – akla mergaitė, pati stipriausia grupėje, jinai juda taip greitai, kad neįmanoma įžvelgti jos judesių. Kadangi, jinai yra akla, todėl turi puikiai išvystytą klausą ir puikiai žino, kas dedasi mokykloje bet kuriuo metu.

Kaip jau galėjote suprasti iš įvairių užuominų, šiame seriale yra daug kovų, tačiau serialo kūrėjai nepriima savęs rimtai ir tarpus tarp kovų užpildo humoru ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl aš žiūrėjau šį serialą. Nors siužetas yra gan nuspėjamas, tačiau vis tiek žiūrisi maloniai, serialas yra įtraukiantis.

Beje yra gandų, kad bus antras šio serialo sezonas.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12+OVA

Kūrimo metai: 2017

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)